Головна>Новини
КрНУ


Новини

Чемпіон Універсіади України зі стрільби кульової.
15.04.13
1-5 квітня 2013 року у м. Львів на спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулись змагання ХІ літньої Універсіади України зі стрільби кульової.

Цього річ для участі у боротьбі за першість Універсіади України до Львова прибули 128 найсильніших спортсменів, що представили команди 38 вищих навчальних закладів України з 13 областей України, АР Крим та м. Києва. Полтавську область представляли чотири спортсмени, два з КрНУ студенти інституту ЕЕСУ (гр. ЕМХ-12-5с) – Андрій Сировня та Михайло Пономаренко.

Студенти та аспіранти змагалися у вправах з малокаліберного, пневматипістолетів, пневматичної та малокаліберної гвинтівки. У вправі МГ-9 в особистому заліку Андрій Сировня став переможцем, а у вправі МГ-6 – срібним призером. Михайло Пономаренко посів шосте місце.

Саме на цих змаганнях відбувся відбір кандидатів до складу збірної команди України, до якої ввійшов наш студент Андрій Сировня і прийме участь в подальшій підготовці та участі у ХХVІІ Всесвітній Універсіаді, що відбудеться 12-17 липня 2013 року в м. Казань, Росія. Бажаємо Андрію подальших перемог!


КрНУ