Головна>Новини
КрНУ


Новини

Другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Електромеханіка»
22.04.13


17-19 квітня 2013 р. у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Електромеханіка» для студентів четвертого курсу електротехнічних спеціальностей.

До нашого університету приїхало 42 студентів з 12 вищих навчальних закладів України.

Олімпіада за напрямом «Електромеханіка» – це творче змагання з теоретичної та практичної підготовки студентів старших курсів, до циклу підготовки яких входять дисципліни: „Теоретичні основи електротехніки”, „Теорія електропривода”, „Теорія автоматичного управління”, „Системи керування електроприводом”, „Математичне моделювання електромеханічних систем”, „Силова перетворювальна техніка”.

Традиційно Олімпіада проходила в два тури. Перший день (18 квітня) проводився в два етапи: 1 етап – тестові завдання, 2 етап – три задачі, не пов’язаних між собою. На другий день (19 квітня) було запропоновано одну практичну задачу (моделювання на ЕОМ). Всі представлені завдання мали рейтингову систему оцінювання. Така організація дозволила учасникам вибирати конкурсні завдання за рівнями складності, виходячи з власних можливостей, надати більше часу і повніше виявити навички учасників.


При створенні конкурсних завдань укладачі відійшли від використання типових завдань, що розглядаються у навчальних курсах за відповідними напрямками. Тематика конкурсних завдань вимагала від студентів-учасників олімпіади крім знання теоретичного матеріалу показати здатність мислити, аналізувати, приймати рішення щодо напрямку розрахунку та обґрунтування прийнятого рішення.
За підсумками змагання були визначені переможці:
Прізвище, ім’я по-батькові учасникаНазва вищого навчального закладуМісце в особистому заліку
Коваль Ігор Сергійович Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського 1
Мокрицький Тарас Миколайович Національний університет «Львівська політехніка»2
Дяченко Григорій Григорович«ДВНЗ» Національний гірничий університет2
Гітман Олена Едуардівна Донбаський державний технічний університет3
Клібішев Артур Ігоревич Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»3Командний конкурс проводився за результатами порівняння середнього балу всіх учасників команди ВНЗ.

Назва вищого навчального закладуМісце в командному заліку
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського 1
Національний університет «Львівська політехніка»2
Донецький національний технічний університет3Всі студенти отримали грамоти учаників Олімпіади, студенти-переможці – дипломи та медалі, а команди-ВНЗ повезли додому кубки з іменними переможців.

Оргкомітет олімпіади, Товариство студентів, аспірантів та молодих учених

КрНУ