Головна>Новини
КрНУ


Новини

«ЩО? ДЕ? КОЛИ?» у КрНУ
23.04.13
11 квітня в КрНУ імені Михайла Остроградського проводилася інтелектуальна гра «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». У фойє 5 корпусу зібралося 15 команд, які бажали продемонструвати свої розумові здібності та здобути перемогу. Особливістю є те, що команди змагаються одна проти одної, відповідаючи на однакові запитання. Брати участь у змаганнях могли тільки члени студентської профспілки, оскільки організатором чемпіонату, як завжди, виступив студентський профком.

У команді не допускається участь у грі більш, ніж шести осіб. На обговорення кожного питання виділяється одна хвилина, і тоді команди мають дати відповідь на запитання у письмовій формі. Основний показник, за яким визначається місце команди – кількість правильних відповідей. Після довготривалого змагання були оголошені результати. Перше місце здобула команда під назвою «Лісова братва» (ІЕЕСУ), друге – «Палата № 6» (ФЕКІ), третє – «Природники» (ФПН). Переможці отримали від організаторів заохочувальні подарунки – грамоти, статуетки та солодощі.

У нашому університеті такі змагання відбуваються два рази на рік. Ми дякуємо нашому студентському профкому за організацію інтелектуального відпочинку.

Коротя Марина, група ВС-12-1


І місце - Лісова братва (ІЕЕСУ)


ІІ місце - Палата №6 (ФЕКІ)


ІІІ місце - Природники (ФПН)

КрНУ