Головна>Новини
КрНУ


Новини

Презентація промислового, економічного, науково-освітнього та інвестиційного потенціалу Кременчука в м. Кошице (Словаччина)
14.05.13
24 – 25 квітня 2013 року за ініціативи виконкому Кременчуцької міської ради, комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» відбулася презентація промислового, економічного, науково-освітнього та інвестиційного потенціалу Кременчука у м. Кошице (Словаччина).

У складі офіційної делегації, очолюваної заступником міського голови Віталієм Малецьким, були співробітники і нашого університету – проректор з науково-педагогічної та методичної роботи проф. Віктор Костін, директор навчально-наукового центру підвищення кваліфікації та професійної адаптації доц. Андрій Гладир.

Презентацію відкрили Генеральний Консул України у Пряшеві Ольга Бенч та Консул з економічних питань Світлана Свищева.


Інформацію про економічний, промисловий та інвестиційний потенціал Кременчука представили заступник міського голови Віталій Малецький та президент „Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку” (АСМБР), директор КП „Кременчук Інвест” Андрій Мельник. Перший віце-президент АСМБР Костянтин Брижаха ознайомив присутніх із проектом будівництва у Кременчуці індустріального парку «Центральний». Проректор з науково-педагогічної та методичної роботи нашого університету проф. Віктор Костін ознайомив присутніх з досягненнями у галузі вищої освіти й науки, презентував досягнення КрНУ, розповів про багаторічну співпрацю з Кошицьким технічним університетом.

На презентації були присутні представники мерії міста Кошице, керівники торгово-промислових палат міст Кошице та Пряшева, представники вищих навчальних закладів та громадських організацій міста Кошице.По завершенні презентації відбулися двохсторонні «контактні столи» між підприємцями та освітянами Словаччини і членами української делегації. Представники нашого університету В. Костін та А. Гладир зустрілися з деканом будівельного факультету Вінсентом Квочаком та деканом металургійного факультету Йозефом Маліком, що представляли Кошицький технічний університет. Також відбулася зустріч з представником Кошицького університету імені Павла Йозефа Шафарика, деканом факультету природничих наук Михалом Ящуром. За результатами двосторонніх контактів було досягнуто домовленості про налагодження контактів між спорідненими факультетами наших університетів.Цього ж дня, 24 квітня 2013 року, делегація міста Кременчук відвідала село Кехнец Кошицького краю на запрошення старости села, кандидата юридичних наук, професора Йозефа Конколи. Тут українська делегація ознайомилася з інфраструктурою села, а також концепцією уже створеного індустріального парку, який діє в Кехнецях на території, що складає 300 га. 25 квітня 2013 року проректор В. Костін, доц. А. Гладир та Генеральний Консул Ольга Бенч відвідали Кошицький технічний університет. Проректор з міжнародної роботи та маркетингу Юрай Сінай та науково-педагогічні працівники університету привітали українських вчених, обмінялися думками щодо подальшої співпраці. Ректору Кошицького технічного університету професору Антону Чижмарю було передано на підписання Угоду про співпрацю між університетами.


25 квітня 2013 року в рамках офіційного візиту делегація міста Кременчук відвідала місто Високі Татри, зустрілась із керівниками і працівниками мерії цього, ознайомилася зі специфікою місцевого самоврядування.

Завершальним етапом «Презентації промислового, економічного, науково-освітнього та інвестиційного потенціалу міста Кременчука» став візит кременчуцької делегації до Генерального консульства України у Пряшеві. Заступник міського голови Віталій Малецький, директор КП «Кременчук Інвест», президент АСМБР Андрій Мельник від імені делегації міста сердечно подякували українським дипломатам за велику підготовчу роботу, яка сприяла налагодженню контактів та формуванню позитивного іміджу України, а Генеральний Консул Ольга Бенч вручила лист-подяку міському голові Кременчука Олегу Бабаєву за ініціативу й підтримку українсько-словацьких проектів та програм у галузі підприємництва, економіки, інвестицій, освіти та науки.


ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ (за матеріалами доц. А. Гладира)

КрНУ