Головна>Новини
КрНУ


Новини

Презентація можливостей навчання в Китаї
29.05.13
24 травня 2013 року в конференц-залі відбулася презентація вузу-партнера КрНУ – Ланьчжоуського університету (Китай).

Про можливості навчання в одному з провідних технічних вишів Китаю приїхав розказати представник відділу міжнародної освіти Ян Хой. Нагадаємо, що в цьому університеті уже здобувають ступінь магістра три колишніх студента КрНУ, а ще два навчаються в аспірантурі.


Ланьчжоуський університет розташований у провінції Ганьсу на березі річки Хуанхе й займає площу близько 38 гектарів. Цей виш був заснований у 1958 році і зараз пропонує 50 бакалаврських програм, 64 магістерські програми, 17 програм для отримання ступеню кандидата наук, а також три програми для отримання ступеню доктора. Університет володіє найкращою в провінції бібліотекою, що нараховує близько 2,5 млн. томів.

Студенти КрНУ після отримання ступенів «Бакалавр», «Спеціаліст» або «Магістр» мають можливість навчатися в Ланьчжоуському університеті за рахунок стипендії Китайського Уряду, яка покриває усі витрати на навчання та проживання (окрім транспортних витрат на подорож до Китаю), а також забезпечує студентів стипендією на весь період навчання.


Якщо ви зацікавилися можливістю навчання за кордоном, прохання звертатися до відділу міжнародних зв’язків КрНУ (ауд. 5205).

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

КрНУ