Головна>Новини
КрНУ


Новини

Студентки КрНУ зайняли друге місце у вело-естафеті на підборах
29.05.13
25 травня у Парку Миру відбулося небачене дійство – дівчата колесили його доріжками на велосипедах й... каблуках! У такий цікавий спосіб вони відзначили День велосипедиста.

Хто сказав, що їздити на велосипеді можна лише в кросівках? Минулої суботи кременчуцькі дівчата чудово, легко та з радістю розвіяли цей міф. Об 11.00 школярки та студентки зібралися в Парку Миру й продемонстрували веселий велоквест, основною умовою участі в якому була одна – високі підбори. Варто зазначити, що під час естафети оцінювалася не лише швидкість, але й граціозність. Немалу роль відіграла й висота підборів учасниць, яку наприкінці замірили організатори конкурсу. Швидше за всіх проїхалися школярки з ліцею № 30 – вони здобули перемогу. Мабуть, найбільшою інтригою естафети стало оголошення результатів сумарної довжини підборів кожної з команд. Як виявилося, «найвищими» стали наші студентки Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, які назвалися «Шаленими дівчатами». Загальна сума їхніх підборів склала цілих 57 см! Тож у загальному заліку вони стали другими.

Як зізналися переможниці, коли вони тільки-но сіли на велосипед, у них навіть ноги тремтіли. Але то лише на початку. Потім було вже нестрашно – весела атмосфера естафети надала велосипедисткам неабиякої бадьорості.

Тож вітаємо нашу команду і зайнятим другим місцем і бажаємо в наступному році перемоги!

КрНУ