Головна>Новини
КрНУ


Новини

Чемпіонат Європи з городкового триборства серед чоловіків та жінок.
20.06.13
06 – 10 червня 2013 року у м. Локса (Естонія) проводився перший чемпіонат Європи з городкового триборства серед чоловіків та жінок.

Збірну команду України представляла кременчужанка Кочергіна Світлана – аспірантка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Змагання з городкового триборства включали три види городків (класичними битками, полімерними битками (Єврогородки) та фінськими битками).

Світлані не було рівних в класичних та полімерних битках, де вона показала високий результат і посіла два перших місця, а у змаганнях полімерними битками вийшла на друге місце. Таким чином Кочергіна Світлана вперше стала чемпіонкою Європи з городкового триборства 2013 року. За що їй вручено 3 кубки і 3 медалі за перші місця у грі класичними, полімерними битками та у триборстві. Друге місце посіла росіянка Ніна Мітіна, а третє місце – Яршевич Тетяна – представниця Білорусі.

Вітаємо Світлану та її тренера, заслуженого тренера України, доцента КрНУ Севрюка М.П., та бажаємо подальших успіхів у навчанні та роботі.

КрНУ