Головна>Новини
КрНУ


Новини

Студенти КрНУ провели незабутнє літо у США
18.09.13
Таким шансом скористалися Андрій Волинець, студент групи ФІЛ-10-1 (факультет права, гуманітарних і соціальних наук), та Ірина Недвига, студентка групи МН-11-1 (факультет економіки і управління). Вони із величезним захватом розповідають про Америку і стверджують, що провели незабутнє літо – найкраще у своєму житті. Обоє працювали в місті Нешвіл, штат Теннессі. Це місто приваблює багато туристів перш за все через те, що є столицею музичного стилю кантрі. Учасники програми говорять, що жителі Нешвіла просто обожнюю таку музику. Студенти працювали в ресторані «Wildhorse Saloon». Ірина отримала посаду помічника кухаря й ціле літо вчилася готувати американську їжу. Андрій працював фудранером, прибираючи зі столів після того, як гості підуть.


Та найбільше їх вразило розмаїття й відчуття повної свободи у США. Андрій Волинець встигав не лише працювати в ресторані, а й відвідувати різноманітні концерти, ходити до кінотеатрів, їздити до Нью-Йорка, Атланти та Чікаго.
Яскраві враження від програми привіз з Америки й Андрій Яцура, студент групи І-10-1 (факультет електроніки та комп’ютерної інженерії), який працював препером (помічником кухаря) у ресторані «Taphouse» в Оушен Сіті, штат Меріленд. Він жив у будинку, що знаходиться всього лише за три хвилини до океану. Хлопець встиг відвідати навіть Нью-Йорк й отримав багато позитивних вражень.


Для тих, хто хоче взяти участь у цій програмі, Андрій зазначає: «По-перше, програма не прибуткова, якщо працювати за нормальним графіком і вести звичний спосіб життя. Відпрацьовують програму ті, хто проводить на роботі по 50-60 год/тиждень і більше (а це, повірте, важко). По-друге, незважаючи на всі яскраві агітації, ви їдете туди працювати, причому не на найлегших роботах. Будьте готові до цього! По-третє, якщо ви їдете туди працювати, то часто ходити на вечірки не вийде, якщо їдете гуляти – невийде працювати. Але попри все це, Work and Travel USA – це величезний життєвий досвід. Особисто мене ці три місяці дуже змінили: я побачив багато речей, які у фільмах не показують, спробував пожити на мінімальну зарплату, пізнав справжню Америку, якою вона є. Плюс до всього – купа нових знайомств і мовна практика. Усім, хто хоче подорожувати і пізнавати світ, раджу взяти участь – не пошкодуєте!»

Якщо ви студент 1, 2 чи 3-го курсу, маєте 18 років, закордонний паспорт і нестримне бажання подорожувати, звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. 5205), і ми допоможемо вам в реалізації вашої мрії.
КрНУ