Головна>Новини
КрНУ


Новини

Міжнародна наукова конференція «Регіональні аспекти сталого розвитку» (Польща)
23.09.13
З 12 по 14 вересня 2013 року в м. Карпач (Польша) відбулася міжнародна наукова конференція «Регіональні аспекти сталого розвитку», яку організував Вроцлавським університетом економіки разом партнерським університетом – Кременчуцьким національним університетом ім. Михайла Остроградського (КрНУ). На конференції розглядалися питання регіонального розвитку Польщі, особливостей планування територій у контексті сталості, вкладу креативних галузей економіки у впровадження сталого розвитку, особливості територіального інвестування, перспективи зеленої економіки у впровадженні сталості.

У конференції взяли участь викладачі та аспіранти Вроцлавського університету економіки, Університету Лодзю, Університету Гданська, представники місцевої влади Вроцлавського воєводства. На конференцію запросили також і представників України: професора В. В. Підліснюк та доцента А. Б. Почтовюка із КрНУ, а також В. С. Клименка, завідуючого організаційним відділом Кам’янець-Поділької міської ради.


Представники КрНУ виступили на конференції з доповідями. Професор В. В. Підліснюк представила доповідь у співавторстві з доцентом І. О. Солошич під назвою «Роль зеленої економіки у впровадженні регіонального сталого розвитку в Україні», доцент А. Б. Почтовюк представив доповідь «Програми з менеджменту в Україні: розвиток та формування дефініцій».


Під час конференції відбулося обговорення перспектив проведення Форуму в м. Кам’янець-Подільський у травні 2014 року під робочою назвою «Сталий розвиток у Центральній та Східній Європі: взаємодія бізнесу, науки та управлінських структур», у якому взяли участь проф. Богуслава Дреліх-Скулска, Голова представництва з міжнародної співпраці Вроцлавського університету економіки, проф. Станіслав Коренік, проф. Валентина Підліснюк та Валерій Клименко.

Доповіді, представлені на конференції, опублікують у науковому журналі Вроцлавського університету економіки.

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ`ЯЗКІВ (за матеріалами проф. В. В. Підліснюк)

КрНУ