Головна>Новини
КрНУ


Новини

Школа юного фінансиста
03.10.13
З вересня 2013 року на кафедрі фінансів і кредиту розпочала роботу Школа юного фінансиста. Школа юного фінансиста є освітнім проектом, орієнтованим на формування практичних вмінь, навичок та компетенції, а також призначена для:

- формування фінансових знань та підвищення рівня фінансової грамотності молоді (у питаннях оподаткування, кредитування, страхування, бюджетування та інвестування);

- навчання батьків через дітей тощо.

Проектом передбачено проведення ряду семінарів, тренінгів із залученням викладачів кафедри фінансів і кредиту, експертів у галузях оподаткування, кредитування, страхування, бюджетування та інвестування.

За ініціативи зав. кафедрою фінансів і кредиту Валентини Іванівни Глухової та викладачів кафедри (доцентів Людмили Петрівни Шаповал, Інни Вікторівни Ховрак та старшого викладача Оксани Василівни Волошиної) спільно з Виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради, Управлінням освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради з 15 жовтня по 15 листопада 2013 року заплановано проведення міського конкурсу есе «Молодь у сучасному світі: мислимо глобально, діємо локально».

Також випускники програми «Відкритий світ» (Американські ради з міжнародної освіти, США) доцент кафедри фінансів і кредиту Інна Вікторівна Ховрак та начальник відділу міжнародних зв’язків Андрій Геннадійович Маркевич за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні в рамках програми «Гранти для учасників програм обмінів» розробили проект розвитку діяльності Школи юного фінансиста

З метою обміну досвідом 26 – 27 вересня на базі обліково-фінансового факультету Донецького національного університету (ДонНУ) відбувся семінар з організації та принципів роботи «Школи юного фінансиста», «Школи юного економіста», «Школи юного аудитора» та «Школи юного аналітика».


Під час семінару відбулось спілкування з представниками шкіл, викладачами та студентами (учасниками й випускниками шкіл), отримано поради щодо розробки положення про Школу юного фінансиста, тематики та змістовного наповнення семінарів і лекцій, методів активізації пізнавальної роботи школярів, інтерактивних методів навчання. У процесі роботи досягнуто домовленість про участь у реалізації наступних заходів проекту представників ДонНУ. Для Школи юного фінансиста КрНУ було надано методичні матеріали: підручники, посібники, буклети та інформаційні матеріали (друковані та відеоматеріали.


Також у рамках візиту до Донецька відбулася зустріч з начальником міжнародного відділу ДонНУ Інесою Борисівною Аванесовою, під час якої обговорювалися питання співпраці в реалізації міжнародних наукових проектів, програм, договорів, грантів та інших форм співробітництва із зарубіжними університетами, установами, організаціями та фондами.


Перспективи співробітництва між Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського та Донецьким національним університетом закріплені угодою про співпрацю між університетами.

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ`ЯЗКІВ (за матеріалами І. В. Ховрак)

КрНУ