Головна>Новини
КрНУ


Новини

Зустріч представників учбових закладів з керівництвом ВАТ «Полтавський ГЗК»
04.10.13
1 жовтня 2013 року відбулася зустріч представників учбових закладів з керівництвом ВАТ «Полтавський ГЗК» щодо питання підготовки молодих фахівців; умов, строків проходження виробничої практики та працевлаштування на ВАТ «Полтавський ГЗК». В заході прийняли участь Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Національний гірничий університет, Полтавський національний технічний університет імені Ю.Кондратюка, Криворізький національний університет, Національна металургійна академія, а також Комсомольський політехнічний технікум, ВПУ №7, ПТУ №26. КрНУ представили: проректор з НПНТ Сергій Анатолійович Сергієнко, директор Центру підвищення кваліфікації та професійної адаптації Андрій Іванович Гладир та начальник відділу сприяння працевлаштуванню та практичної підготовки Нінель Несторівна Цибульник.

Було обговорено потреби підприємства за професіями у перспективі 3-5 років, проаналізовано діючу систему проведення виробничих практик. Слід відмітити, що за кількістю працевлаштованих випускників вищих учбових закладів за останні 3 роки лідирує КрНУ.

За результатами зустрічі запропоновано модель співробітництва ВАТ «Полтавський ГЗК» з учбовими закладами, розроблено план-графік виробничих практик на 2013-2014 рр., , а також план працевлаштування випускників КрНУ, що успішно пройшли практику на ВАТ «Полтавський ГЗК».

КрНУ