Головна>Новини
КрНУНовини

Зустріч випускників програми «Відкритий світ»
04.10.13
2 жовтня 2013 року до нашого університету завітала менеджер центрального офісу програми «Відкритий світ» у Вашингтоні (США) Віра ДеБюченен, яка висловила бажання зустрітися з усіма випускниками цього проекту з нашого міста. Як виявилося, окрім 11 працівників нашого університету, переймати досвід своїх заокеанських колег до США їздили представники місцевої преси та судової влади Кременчука.


Варто зазначити, що цього року програма святкує свій ювілей – 10 річчя «Відкритого світу» в Україні, з нагоди чого у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся круглий стіл випускників, які ділилися спогадами про поїздку, розповідали про зміни, що відбулися завдяки використанню отриманого досвіду, а також обговорювали плани на майбутнє.


Для Віри ДеБюченен подорож до Кременчука не стала випадковою. Усі присутні дізналися, що її предки по материнській ліній більше ста років тому переїхала до США саме з Кременчука. Звичайно, пошук далеких родичів матері видається практично неможливим, однак від самого факту перебування на землі своїх пращурів пані ДеБюченен була в захваті.


Ще зранку їй встигли показати найвизначніші місця нашого міста, провели екскурсію по універстету, а після круглого столу повезли на гору Пивиху, звідки відкривається неймовірний краєвид на річку Дніпро. Уже після обіду наша гостя вирушила до Полтави, де в неї також заплановані зустрічі з іншими учасниками програми.


Слід зазначити, що починаючи з 2009 року представники нашого університету щорічно беруть участь у програмі «Відкритий світ» з теми «Освіта». Саме завдяки цій програмі нашому вишу вдалося налагодити зв’язки з Громадським коледжем Ампква (штат Орегон), які дуже швидко переросли в тісну і плідну співпрацю.

Відділ міжнародних зв’язків висловлює щиру подяку за участь в організації та проведенні круглого столу

Л. В. Артеменко, журналісту газети «Телеграфъ»;

В. В. Балі, доценту кафедри економіки КрНУ;

А. І. Гладирю, директору Центру підвищення кваліфікації та професійної адаптації КрНУ;

А. О. Касич, завідувачу кафедрою обліку і аудиту КрНУ;

С. В. Кулясову, головному редактору газети «Телеграфъ»;

Р. В. Левченку, заступнику директора Коледжу КрНУ;

О. І. Маслак, завідувачу кафедрою економіки КрНУ;

В. О. Огарь, заступнику директора ІЕЕСУ КрНУ;

А. Л. Перекресту, заступнику директора ІЕЕСУ КрНУ;

А. Б. Почтовюку, декану ФЕУ КрНУ;

І. В. Ховрак, доценту кафедри фінансів та кредиту КрНУ.

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ`ЯЗКІВ

КрНУ