Головна>Новини
КрНУ


Новини

Студенти мають знати історію країни і міста
08.10.13
У середу 2-го жовтня у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся квест «Невідома територія», присвячений 70-річчю визволення Кременчука. Ще задовго до початку заходу в холі першого корпусу КрНУ зібралась велика кількість учасників, всі вони були надзвичайно веселими та енергійними. Участь у квесті взяли не лише студенти КрНУ, а й вихованці інших ВНЗ Кременчука, а саме: студенти КІДУ імені Альфреда Нобеля та КУЕІТУ. Органызатори стверджують, що квест був створений для того, аби студенти більше дізналися про місто та його визначні пам’ятки, навчилися плідній співпраці в команді та досягли поставлених цілей.

П`ятнадцять надзвичайно активних команд проявили свою кмітливість та винахідливість.

У квесті брали участь команди з усіх інститутів та факультетів КрНУ : «Надави» -ІЕЕСУ, « Счастливы вместе » - ФЕУ, «Брутальные панды» - ІЕЕСУ, «Гастрабайтеры» - ФЕУ і ФПГСН, «До утра» - ФЕУ, «Идем на красный» - ФПН, «Жигули»- ІЕЕСУ, «Фламінго» - ФПГСН, «ІЕЕСУ» - ІЕЕСУ, «Хентакеры» - ФЕКІ, «Fata – Morgana» - ФПГіСН, «1» - ФПН, «2» - ФПН, а також збірна КУЕІТУ та збірна КІДУАН. Маршрут учасників складався з одинадцяти точок та одинадцяти завдань відповідно.
Конкурсанти запевнили, що хоч шлях і був складним, проте їхні зусилля не були марними, адже натомість квест подарував їм масу приємних вражень, багато цікавої інформації, гарно проведеній час, нові знайомства та можливість проявити себе. Переможцем квесту «Невідома територія» стала команда «Хенктакеры» (ФЕКІ). Друге місце посіла команда «Жигули» (ІЕЕСУ). Почесне третє місце виборола команда «Счастливы вместе» (ФЕУ).

Організатори квесту, а саме Студентський профком КрНУ, молодіжна громадська організація «Нова хвиля» та громадська організація «Рідне місто», нагородили учасників різноманітними призами, грамотами, солодощами. Команди, які посіли призові місця, отримали флешки.

Отже, завдяки квесту «Невідома територія», Кременчук побачив молодь міста такою, якою вона є - веселою, розумною, винахідливою, дружньою, комунікабельною та творчою.

Шуліка Ірина
ВС-13-1


Найважчим завданням було знайти цей пам`ятник


Проходження завдання


Гості з КУЕІТУ


Збірна КІДУАН


Нагородження


Всі учасники


Переможці квесту

КрНУ