Головна>Новини
КрНУ


Новини

Творчий кастинг
08.10.13
Перегляд майбутніх зірок фестивалю студентської творчості відбувся 3 жовтня . Свої мистецькі доробки продемонстрували представники І та ІІ курсів . Відкрила перегляд начальник відділу культурно-масової роботи - Тамара Миколаївна Плаксій, з такою надихаючою промовою: «Мета цього заходу - дати можливість проявити себе. Я сподіваюсь, що незважаючи на холодне приміщення, учасники зможуть розігріти цей зал, а ми бажаємо їм успіхів та зустрінемо першого конкурсанта оплесками». Оцінювали кастинг керівники постійно діючих творчих колективів та лідери студентського самоврядування.

Найбільше було співаків та танцюристів. Особливо раділи активісти факультету права гуманітарних та соціальних наук і факультету економіки та управління . Виявилось, що талантів у них цього року більше ніж у інших факультетів. Ми, як і всі присутні були вражені виступом Івана Котенка, який своєю майстерністю при виконанні сучасного танцю зірвав бурхливі оплески аудиторії. Також серед танцюристів можна відмітити – Катерину Нікітіну та Анастасію Збридську, що особливо приглянулися глядачам.

Студенти співали душевні пісні, особливо запам’яталися: Ірина Васько, що виконувала композицію «Ніжно - не ніжно»; Наталія Пазинич з мелодійною французькою піснею та Анастасія Шустаковська котра вразила всіх співом на рідній українській мові. Бурю емоцій викликав виступ Евгенія Набоки під гітару, зал із задоволенням підспівував всім відому «Червону Руту».

Також запам’ятався музичний дует Вікторії Берест та Владислава Чередника - першокурсників, які професійно грали на кларнеті та саксофоні.

Завершив концертну програму Радіон Зінов’єв піснею “ Feeling Good ” . За підсумками кастингу зрозуміло, що наш університет поповнився талановитими студентами, які безперечно прикрасять конкурсні програми своїх факультетів на мистецькому фестивалі “Студентська весна 2014” .

Ольга Сисенко
Анжела Бондар
(ВС-13-1)

КрНУ