Головна>Новини
КрНУ


Новини

VI Міжнародна спеціалізована виставка «Високі технології – 2013»
16.10.13
15-17 жовтня 2013 року Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського презентував наукові здобутки на VI Міжнародній спеціалізованій виставці «Високі технології – 2013», яка організована Національною академією наук України. На церемонії відкриття були присутні представники вищого ешелону влади, науки та бізнесу.

Традиційною складовою виставки стала спеціалізована експозиція «Hi-Tech Наука та Освіта», на якій вищі навчальні заклади мали змогу продемонструвати наукові та освітні досягнення, новітні розробки для різних галузей промисловості у трьох павільйонах (понад 1500 експозиційних боксів). Учасники виставки – провідні вчені наукових установ та ВНЗ, інженери та конструктори державних підприємств, керівники центральних органів виконавчої влади, посли та представники бізнесу іноземних держав. Пріоритетне завдання заходу – комерціалізація наукових досягнень та трансфер технологій.

Результатом участі нашого університету у VI Міжнародній спеціалізованій виставці «Високі технології – 2013» стали дипломи – «За перспективні та актуальні наукові розробки» та «За активну участь у VI Міжнародній спеціалізованій виставці «Високі технології – 2013».

КрНУ