Головна>Новини
КрНУНовини

«Лісова пісня»
21.10.13

«Все те, щовідчуває наша душа
у вигляді незрозумілих відчуттів,
театр підносить нам
в гучних словах і яскравих образах,
сила яких вражає нас».
Йоганн Фрідріх Шиллер

Театр - справа, якій треба віддаватися усією душею і серцем - до останньої краплиночки. З метою не залишити жодного глядача байдужим, до Кременчука прибув Дніпропетровський академічний український музично – драматичний театр імені Тараса Григоровича Шевченка, з виставою «Лісова пісня». Студенти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського виявили бажання відвідати це видовище. Спектакль відбувся у Міському палаці культури. Насолоджуватись дійством прибули не тільки студенти нашого університету, а й учні шкіл та інших навчальних закладів міста. Світло, завіса,вистава… Акторів зустрічали шаленими оплесками та оваціями. Драма - феєрія «Лісова пісня» відбувалася у 2 дії. Гра акторів, захоплюючий сюжет, запальні танки, образи,костюми, сценічні декорації – зачаровували глядачів протягом усієї вистави. Сплеск емоцій викликав поцілунок Мавки та Лукаша, головних героїв спектаклю. Враження глядачів від перегляду були незабутніми: «Дуже сильна вистава! Думаю, головній героїні випало грати складну роль, але професіоналізм є професіоналізм. Та й гра інших акторів як завжди вражаюча. Безліч моментів у виставі, які захопили. Ця вистава – одна із тих, які варті перегляду.» - ділиться відчуттями студентка 1 курсу, спеціальності видавнича справа та редагування Іванець Марія.

«Неперевершенно! Вражаюче! Актори зачепили всі струни душі. Після перегляду емоції витіснили всі слова. Браво!» - не стримує почуттів ще одна студентка нашого університету, Сисенко Ольга.

Безперечно, це дійство не залишило нікого байдужим та назавжди залишиться у пам`яті відвідувачів. Бажаємо театру творчого натхнення та процвітання і, звичайно ж, з нетерпінням чекаємо на наступну виставу!

Вауліна Аліна
Фото: Іванець Марія
(ВС-13-1)

КрНУ