Головна>Новини
КрНУ


Новини

V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»
24.10.13
З 22 по 24 жовтня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройшла V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті». Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Національна виставка «Інноватика в сучасній освіті» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами сучасного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні. Виставку урочисто відкрив перший заступник Міністра МОНУ Суліма Євген Миколайович, також учасників привітав Президент НАПНУ Кремeнь Василь Григорович. На заході було представлено близько 700 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 регіонів України, а також учасники з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції.

Уперше в межах виставки представлено освітній павільйон китайських навчальних закладів. 19 вищих навчальних закладів Китайської Народної Республіки, які запропонували програми академічного обміну студентами, аспірантами і викладачами вищих навчальних закладів, співробітництво китайських та українських університетів, проведення спільних наукових розробок і навчання в Китаї. Освіту за кордоном, досвід співпраці з українськими колегами презентували також агенція Campus France, Московський Технологічний Інститут «ВТУ», Moscow Business School в Україні, Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.

Під час виставки були проведені науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, презентації, де відбувалось обговорення нагальних проблем подальшого реформування галузі освіти, удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського декілька років поспіль успішно представляє свої наукові здобутки на цій виставці. Результатом участі цього року стала золота медаль за конкурсну роботу, яка була підготовлена та представлена науковцями факультету права, гуманітарних та соціальних наук (керівник д.п.н., проф. Поясок Т. Б.), у номінації – «Випереджаюча освіта для сталого розвитку як інноваційна форма організації освітнього простору».

Науково-дослідна частина

КрНУ