Головна>Новини
КрНУНовини

Змагання за можливість отримати корону
25.10.13
За честь бути фіналістками відкритого конкурсу «Королева університету - 2013» змагалися красуні на відбірковому кастингу, що проходив 11 жовтня в актовій залі. Оцінювали дівчат директор модельного агентства «Єва», постановник дефіле та спонсор молодіжного проекту Юлія Радюк, начальник відділу культурно-масової роботи Тамара Плаксій, голова студентської профспілки Олена Суворова та голова оргкомітету конкурсу, режисер-сценарист Олена Тімофеєва.

11 студенток навчальних закладів І – ІІ рівня акредитації та старшокласниць шкіл змагалися за можливість на фінальному шоу отримати титул "Принцеса Чарівності" та «Принцеса Фантазії», а 18 кращих студенток нашого університету – за можливість отримати титул «Королева КрНУ».

Як зізнавалися учасниці перед початком конкурсу, головним для них була участь у фіналі та можливість продемонструвати себе, а не бажання отримати корону і подарунки. Учасниці співали, грали на фортепіано та дивували журі скоромовками, щоб довести, що саме їх талант – найяскравіший.

Були і деякі цікаві візитки претенденток на участь у фінальному шоу. Наприклад, студентка ФЕКІ Марина Калашник мріє кохати і бути коханою, майбутня медсестра Олександра Тертична – бачити усмішки здорових дітей, а Марина Шептун ( ІМіТ) – перемогти і відкрити власний ресторан.

За підсумками журі до фіналу на титули "Принцеса Чарівності" та «Принцеса Фантазії» потрапили:


№ 7 Наталія Рідкокаша( коледж КрНУ),


№ 8 Олександра Тертична (Кременчуцький медичний коледж),


№ 9 Мирослава Гибець(ВПУ №7),


№ 10 Діана Пушкарь(школа №10),


№ 11 Ірина Шелейко( гімназія №6)


№ 12 Анастасія Рябошапка (КПЛ ім. А. С. Макаренка).

А на титул «Королева КрНУ»:


№ 1 Валерія Кірічко(ФПГіН),


№ 2 Валентина Хабло(ФПН),


№ 3 Ірина Чекіна(ФЕУ),


№ 4 Юлія Хрієнко(ФПГіСН),


№ 5 Катерина Сапєлкіна(ФЕКІ),


№ 6 Марина Шептун(ІМіТ).

На фіналісток чекають шість тижнів ретельної підготовки до фінального шоу «Дивовижне перевтілення: від пацанки до панянки». А нам залишається лише побажати їм сили та наснаги у нелегкій справі – рятувати світ красою!

Тетяна Шаповал, студентка спеціальності
«Видавнича справа ти редагування»

КрНУ