Головна>Новини
КрНУ


Новини

Міжнародна науково-технічна конференція “PhD Workshop OWD’2013”
28.10.13
З 14 по 23 жовтня 2013 року в Польщі проходила Східноєвропейська літня школа Eastern Europe Summer School (м. Глівіце) та Міжнародна наукова-технічна конференції “PhD Workshop OWD’2013” (м. Вісла). Організатором виступила кафедра мехатроніки електротехнічного факультету Сілезького технологічного університету.

До участі у літній школі та конференції були запрошені науковці з Польщі, Білорусі, України, Словаччини, Чехії, Угорщини, Болгарії, Німеччини, Словенії, Франції та інших країн у галузі електротехніки, електроніки, комп’ютерної інженерії, робототехніки, автоматизації та мехатроніки. Наш університет був представлений делегацією в складі доцентів Гладиря Андрія Івановича та Огарь Віти Олександрівни, аспірантів Руденка Микити Андрійовича, Бриль Тетяни Сергіївни та Домбровського Сергія Олеговича, студентами Мартиненком Олександром Володимировичем та Цукановою Русланою Владиславівною.


У рамках літньої школи відбулася зустріч з адміністрацією та професорсько-викладацьким складом Сілезького технологічного університету, знайомство з його структурними підрозділами та лабораторною базою.


Учасники відвідали експозиції студентських розробок та зустріч з авторами, а також сходили на екскурсії на автомобільному заводі Opel компанії General Motors у м. Глівіце, історичному промисловому об’єкті вугільної промисловості Сілезії, підприємстві Guido Coal Mine в м. Забже (Zabrze), навчального центру «KUKA Roboter CEE GmbH» та порцеляновій фабриці Porcelain Factory Bogucice у м. Катовице.
На конференції було заслухано близько ста секційних доповідей. Під час доповідей спостерігалося поєднання дружньої атмосфери вільного спілкування з високим науковим рівнем. Відбувся обмін науковими знаннями та досвідом.


Для нашого університету участь у цьому заході відкрила нові перспективи наукової співпраці. За результатами перемовин було досягнуто домовленості щодо укладання Угоди про співпрацю між факультетом інформатики Каунаського технологічного університету та факультетом електроніки та комп’ютерної інженерії КрНУ, про спільну організацію захистів міжвузівських комплексних дипломних проектів за участю студентів Об’єднаного інституту проблем інформатики (м. Мінськ) та КрНУ. Надано інформаційні повідомлення професору Кшиштофу Клющинскому (Польща), д-ру Гжегожу Клапите (Польща), професору Володимиру Головко (Білорусь), д-ру Доброславу Ковачу (Словакія), д-ру Робертасу Дамашевичиусу, іншим учасникам OWD’2013 про майбутні конференції КрНУ.

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ`ЯЗКІВ (за матеріалами доц. А. І. Гладиря та асп. Т. С. Бриль)

КрНУ