Головна>Новини
КрНУ


Новини

НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВОЇ СПІВПРАЦІ
01.11.13
25-26 жовтня 2013 року в Болгарії на базі Господарської академії імені Д. А. Цекова у м. Свіштов пройшла Міжнародна конференція «Фінанси і господарська звітність – стан, тенденції, перспективи». Наш університет представляв декан факультету економіки і управління доцент Андрій Борисович Почтовюк.

Географія учасників конференції була досить широкою – привітати факультет фінансів і факультет господарської звітності Господарської академії з шістдесятирічним ювілеєм до Свіштова прибули науковці Словенії, Угорщини, Румунії, Росії, Молдови, України та інших європейських країн.

Проблематика конференції стосувалася нових тенденцій у господарській і фінансовій діяльності. Зокрема, А. Б. Почтовюк виступив з доповіддю на тему «Реалізація інтересів суб’єктів системи вищої освіти в Україні», актуальність якої зумовлена реформуванням вітчизняної вищої освіти та євроінтеграційними процесами.

Участь у конференції для нашого делегата не обмежилася суто науковими питаннями: під час зустрічі з ректором Господарської академії паном Велічко Адамовим було підписано угоду про співпрацю цього навчального закладу з нашим університетом, що відкриває широкі перспективи наукового партнерства. Пан Велічко Адамов погодився увійти до складу міжнародної редакційної колегії наукового журналу «Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського» і, в свою чергу, запросив свого колегу професора М. В. Загірняка стати членом міжнародної редакції серії наукових журналів з економіки, що видаються у Болгарії. Також ректор Свіштовської Господарської академії пообіцяв взяти участь у черговій Міжнародній науково-практичній конференції «Ідеї академіка Вернадського і науково-практичні проблеми сталого розвитку регіонів».

Сподіваємось побачити болгарських вчених у Кременчуці вже цього року.

КрНУ