Головна>Новини
КрНУ


Новини

Спіпраця з американським навчальним закладом
07.11.13
Напередодні візиту співробітників КрНУ до Громадського коледжу Ампква (м. Розбург, США) у рамках програми «Відкритий світ» відбувся веб-чат між Джо Олсоном, Президентом американського коледжу, та Михайлом Загірняком, ректором нашого університету.

Нагадаємо, що представники КрНУ уже п’ятий рік поспіль беруть участь в американській програмі «Відритий світ», організованій Американськими радами з міжнародної освіти. Двотижневе перебування в США є чудовою можливістю для проходження стажування з теми «Освіта», а також знайомства з історією та культурою іноземної країни.

Тож під час веб-чату керівники навчальних закладів обговорили перспективи та можливості співпраці, зачепивши такі питання:

1)проведення он-лайн курсів з англійської / української мови;

2)організація он-лайн лекцій з культури / історії України для студентів Громадського коледжу Ампква або лекцій з культури / історії США для студентів КрНУ;

3)проведення веб-чатів між студентами вишів з різноманітних тем;

4)запрошення викладачів для читання лекцій за рахунок грантових програм (наприклад, Програми Фулбрайта);

5)обмін досвідом у галузі дистанційної освіти;

6)обмін студентами та організація літньої школи.


Саме над розвитком цих пропозицій працюватимуть у США Володимир Бала, доцент кафедри економіки, та Андрій Перекрест, заступник директора ІЕЕСУ, які цього року братимуть участь у програмі «Відкритий світ».

Сподіватимемося на продовження плідної співпраці між Громадським коледжем Ампква та КрНУ й організацію спільних проектів у найближчому майбутньому.

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ`ЯЗКІВ

КрНУ