Головна>Новини
КрНУ


Новини

ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Фізичні процеси та поля технічних і біологічних об’єктів»
12.11.13
8–10 листопада 2013 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського пройшла ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Фізичні процеси та поля технічних і біологічних об’єктів». Співорганізатор конференції – Міністерство освіти і науки України.

Конференція пройшла в атмосфері плідної співпраці між науковцями нашого університету та представниками близько 40 ВНЗ України, Алжиру, Великобританії, Ірану, Німеччини, Білорусі, Росії, Туреччини, Словаччини, Польщі, Ізраїлю.

Основні питання, запропоновані для обговорення: методи та засоби генерування, індикації та визначення параметрів фізичних полів технічних та біологічних об’єктів; процеси взаємодії біологічно активних речовин з поверхнями металів і напівпровідників; здоров’я людини та біотехнології; біологічні та медичні прилади і системи; моделювання процесів у технічних і біологічних системах і об’єктах; екологічна безпека технічних і біологічних об’єктів; енергоінформаційні аспекти біохімії води; історія та проблеми сучасної вищої освіти.

Було заслухано дві пленарні та близько 40 секційних доповідей.

Науково-дослідна частина

КрНУ