Головна>Новини
КрНУ


Новини

Програма Study Tours to Poland
14.11.13
Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Боруссія», Коллегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського, запрошують активних студентів з Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації (Брянська, Калінінградська, Новгородська, Леніградська області та місто Санкт-Петербург) взяти участь у Програмі Study Tours to Poland (STP). ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ STP?Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Боруссія», Коллегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського, запрошують активних студентів з Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації (Брянська, Калінінградська, Новгородська, Леінградська області та місто Санкт-Петербург) взяти участь у Програмі Study Tours to Poland (STP).

ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ STP?

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вищих навчальних закладів, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:
I. Віком 18 - 21 років (народжені 1 липня 1992 - 31 грудня 1995 року)
II. Які є громадянами Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації
III. Які навчаються у Білорусі, Молдові, Україні та Російській Федерації (у Брянській, Калінінградській, Новгородській, Ленінградській областях та місті Санкт-Петербург)
IV. Які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 30 вересня 2014)
V. Які ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland
Під час насиченої програми перебування у Польщі, яка триватиме 12 днів та здійснюватиметь польськими неурядовими організацiями, учасники матимуть можливість познайомитися з університетським середовищeм, рoботою мicцевого самоуправління, СМI та неурядовимиорганізаціями, зустрітися з лідерами громадського життя Польщі, взяти участь у лекціях, тренінгах, семінарах та культурних заходах.

Що забезпечується у рамках програми Study Tours to Poland?
помешкання та харчування у Польщі
часткова компенсація витрат на проїзд
програмні витрати
Процедура подання заявки на участь у Програмі БЕЗКОШТОВНА!

Заявки від кандидатів приймаються до 14 грудня 2013. Заявка на участь у Програмі заповнюється онлайн: www.studytours.pl

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

КрНУ