Головна>Новини
КрНУ


Новини

Костянтин Грищенко зустрівся з представниками обдарованої молоді напередодні Дня студента
18.11.13
15 листопада 2013 року, напередодні Дня студента, Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко зустрівся з представниками обдарованої молоді. Наш університет гідно представив Дмитро Баль, студент п’ятого курсу спеціальності «Інженерна механіка».

У зустрічі взяли участь Перший заступник Міністра освіти і науки Євген Суліма, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України Леонід Губерський та 25 студентів провідних українських ВНЗ. Подія проходила у форматі відкритої дискусії, під час якої студенти змогли обговорити з представниками Уряду стан та перспективи розвитку вищої освіти України.

Дмитра Баля відібрали для участі в цій зустрічі завдяки численним досягненням у навчанні, науці та міжнародній діяльності, а саме проходженню піврічного стажування у Вищій інженерній школі ІСАМ (м. Нант, Франція) у рамках бюджетної програми 2201250 «Навчання, стажування, підвищення кваліфікації студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном» Міністерства освіти і науки України, отриманню Диплома І ступеня за І місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Верстатник широкого профілю», участі в олімпіадах та конференціях.

Вітаємо Дмитра Баля та всіх студентів нашого університету зі святом і бажаємо їм подальших успіхів та натхнення як у навчанні, так і в повсякденному житті!

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ`ЯЗКІВ

КрНУ