Головна>Новини
КрНУ


Новини

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З АЛЬПІНІЗМУ І СКЕЛЕЛАЗІННЯ
19.11.13

Федерація альпінізму і скелелазіння України під патронатом
Міністерства молоді та спорту України провела
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З АЛЬПІНІЗМУ І СКЕЛЕЛАЗІННЯ
серед студентів вищих навчальних закладів

Змагання проходили 15–17 листопада 2013 р. на базі спортивного комплексу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Метою спортивного заходу було сприяння розвитку і популяризації альпінізму і скелелазіння, формування і пропаганда здорового способу життя, набуття досвіду змагань серед студентської молоді.
У чемпіонаті взяли участь чоловічі й жіночі студентські команди з Дніпропетровська, Кіровограда, Кременчука, Харкова, Одеси, Севастополя.
Змагання проходили за двома категоріями – лазіння на швидкість і лазіння на складність. У лазінні на швидкість призові місця отримали:
жінки
І місце – Колкотіна Тетяна (Дніпропетровськ)
ІІ місце – Храмалюк Марія (Кіровоград)
ІІІ місце – Захарова Маргарита (Харків)
чоловіки
І місце – Побережець Юрій (Кременчук)
ІІ місце – Челомбітько Євгеній (Харків)
ІІІ місце – Побережець Сергій (Кіровоград)

У лазінні на складність призові місця отримали:
жінки
І місце – Лещенко Валерія (Харків)
ІІ місце – Колкотіна Тетяна (Дніпропетровськ)
ІІІ місце – Храмалюк Марія (Кіровоград)
чоловіки
І місце – Побережець Юрій (Кременчук)
ІІ місце – Зайчиков Павло (Севастополь)
ІІІ місце – Сілевич Микола (Харків)

У командному заліку призові місця посіли спортсмени Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» і Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Урочисте нагородження переможців змагань відбулося 17 листопада 2013 р. у спортивному комплексі КрНУ. Нагороди вручав ректор Кременчуцького національного університету Михайло Васильович Загірняк, який є першим віце-президентом Федерації альпінізму і скелелазіння України, майстром спорту СРСР, інструктором-методистом першої категорії і суддею національної категорії, заслуженим тренером України.
Завдяки підтримці М. В. Загірняка свого часу почався розвиток альпінізму і скелелазіння на Полтавщині. Перший скеледром було побудовано вже понад десять років тому саме у Кременчуці на базі спортивного комплексу КрНУ. Естафету Кременчука підхопила Полтава, де 2 листопада 2013 р. на базі Полтавського університету економіки і торгівлі також відкрився скелелазний тренажер.

Прес-служба КрНУ
17 листопада 2013 р.


Під час змаганнь


Нагородження переможців

КрНУ