Головна>Новини
КрНУНовини

Студент року - 2013
19.11.13
Напередодні Міжнародного дня студента відбулася традиційна зустріч студентського активу університету з ректором М. В. Загірняком, проректорами В. В.Костіним і В. В.Сергієнко. Розпочалася вона врученням нагород переможцям щорічного конкурсу «Студент року - 2013». Згідно з положенням претендентів на участь у конкурсі подавали факультети та інститути університету. Переможців було визначено на спільному засіданні студентського профспілкового комітету та студентської ради. Усі вони відзначені грамотами та грошовими преміями.

Переможцями номінацій стали:
Пінчук Діана – студентка факультету економіки і управління, гр. МЗ-13-1м, у номінації «Інтелектуал»;
Василенко Анна – студентка факультету природничих наук, гр. ЕКБ-13-1м, у номінації «Майбутнє науки»;
Василенко Олена – студентку факультету економіки і управління, гр. МО-13-1сп, у номінації «Творчий злет»;
Сировня Андрій – студент Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління, гр. ЕМХ-12-5с, у номінації «Вдалий старт»;
Якимець Тетяна – студентка факультету електроніки і комп’ютерної інженерії, гр. І-13-2м, у номінації «Лідер».

До числа домінантів увійшли:
Бутова Ірина – студентка факультету права, соціальних і гуманітарних наук гр. ДЗ-13-1сп, у номінації «Інтелектуал»;
Козлова Ксенія – студентка Інституту механіки і транспорту, гр. ІМ-10-1, у номінації «Інтелектуал»;
Хімич Ірина – студентка факультету економіки і управління, гр. ОА-13-1сп, у номінації «Майбутнє науки»;
Нестеров Ігор– студент Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління, гр. ЕМХ-10-3, у номінації «Майбутнє науки»;
Кривошея Марія – студентка Інституту механіки і транспорту, гр. ТМм-13-1, у номінації «Лідер»;
Андрєєв Андрій - студент факультету електроніки і комп’ютерної інженерії, гр. І-10-1, у номінації «Творчий злет»;
Засядько Тарас – студент факультету природничих наук, гр. ЕО-10-1, у номінації «Творчий злет»;
Пасічник Юрій– студент факультету природничих наук, гр. ЗК-13-1сп, у номінації «Лідер»;
Ромашов Костянтин – студент факультету електроніки і комп’ютерної інженерії, гр. РА-10-3, у номінації «Вдалий старт».

Михайло Васильович вручив усім переможцям грамоти та подяки, подякувавши за особистий внесок у справу розбудови університету.
- Будьте успішними, здоровими, системними у роботі, живіть повноцінним життям, досягайте того, про що мрієте! - такими були настанови ректора.
Після урочистої частини студенти отримали вичерпні відповіді на поставлені ректорату запитання. Вони стосувалися як навчально-виховного процесу, так і організації побуту та дозвілля. Зокрема, переважна більшість запитань стосувалася нещодавно запровадженої бальної системи оцінювання знань студентів. Цікавили активістів студентського самоврядування й проблеми, пов’язані з матеріально-технічним забезпеченням навчально-виховного процесу, працевлаштуванням і державним фінансуванням. Відповідаючи на цей блок запитань, М.В. Загірняк наголосив, що відповіді на них повністю залежать від загальної ситуації в країні. Якщо в державі стовідсотково виконуватиметься бюджет, то й студентам житиметься краще. Вони матимуть гідні стипендії, повноцінне опалення корпусів узимку, працевлаштування після отримання диплому. На жаль, допоки доводиться постійно шукати шляхів самовиживання. Задля цього викладачам і студентам університету необхідно вчитися патріотизму, пам’ятаючи, що престижність ВНЗ впливає на цінність диплому. Саме задля того, щоб рейтинг КрНУ зростав, університет змінив профіль від політехнічного до класичного, що надало йому право отримувати державне замовлення на всі без винятку спеціальності. Йдучи назустріч молоді в університеті щороку з’являються нові гуманітарні спеціальності, а перелік технічних коригується відповідно до потреб економіки та виробництва.
Водночас, незважаючи на всі проблеми, в університеті вирує активне життя, наповнене різноманітними науковими конференціями, олімпіадами, конкурсами, культурно-масовими заходами, відрядженнями та поїздками на наукові форуми. Тільки 2011-12 навчального року на ці потреби було витрачено 1млн. 682 тис. грн. Поточного року такі видатки не будуть меншими.

КрНУ