Головна>Новини
КрНУ


Новини

СВІТ ОЧИМА СТУДЕНТА
26.11.13
17-20 листопада в КрНУ проходив фотоконкурс, присвячений нашому професійному і, вочевидь, найбільш креативному святу – Міжнародному дню студента. Саме в цей день молодь має змогу отримати максимум задоволення і трохи відпочити від навчальних буднів.

Справжнім подарунком для студентів та викладачів Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського стала галерея надзвичайно цікавих за задумом фотографій, розміщена на переході між першим та другим корпусом. Головна ідея цих світлин – показати студентське життя таким, яким бачать його наші обдаровані, креативні, а, головне, ТАЛАНОВИТІ студенти! Усі представлені роботи зігрівають позитивною енергетикою.

Останнє слово було за студентським профкомом, який 20 листопада вибрав шість найкращих робіт. Основними критеріями визначення переможців були оригінальність, актуальність і натхнення.

Переможцями конкурсу стали:


Тетяна Шаповал (ВС-13-1)


Юлія Прядко (ГКЗ-10-1)


Євген Крикун (ЕМХ-10-4)


Вікторія Забара «Нелегка доля майбутнього видавця» (ВС-12-1)


Ксенія Новосьолова «У внутрішньому світі людини доброта – це сонце. Віктор Гюго» (ВС-12-1)


Марія Бордюг (ВС-12-1)


Фотовиставка

Отже, даний захід ще раз доводить, що День студента – найважливіше свято для молоді. Адже фотографія, як і будь-яке мистецтво, відіграє неоціненну позитивну роль в нашому житті.

Богдан Кравчук, ВС-13-1

КрНУ