Головна>Новини
КрНУ


Новини

Участь у програмі «Відкритий світ»
29.11.13
Представники нашого університету п’ятий рік поспіль стали учасниками програми «Відкритий світ» Американських Рад. Цього року з робочим візитом США відвідали доценти А. Л. Перекрест та В. В.Бала.
Програма «Відкритий Світ» покликана зміцнювати взаєморозуміння і співробітництво між Україною та Сполученими Штатами Америки шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань. Програма «Відкритий світ» є єдиною програмою обмінів законодавчої гілки влади США й отримує щорічне фінансування від Конгресу США.

Етапи програми включали робочі зустрічі У Вашингтоні з представниками Конгресу, Сенату та громадських організацій.

Основна частина програми проходила у Громадському коледжі Ампква (м. Роузбург, штат Орегон).

Програма перебування у Роузбурзі була дуже насиченою: делегати познайомились з особливостями системи коледжів для місцевих громад у США, їх фінансуванням, принципами розробки та супроводження програм для навчання. Крім того, самі делегати програми презентували свої міста, українську систему вищої освіти та життя в Україні для студентів-соціологів.

Найбільш цікавими серед зустрічей були відвідини он-лайн хімічної лабораторії (OSU), медичної лабораторії коледжу, огляд системи он-лайн навчання та лабораторії діагностики автомобілів Toyota.

Представники нашого університету провели попередні переговори щодо можливості організації дистанційних лекційних та практичних занять з певних дисциплін, а також запровадження програми обміну студентами безпосередньо між КрНУ та Громадським коледжем Ампква із зарахування кредитних годин для студентів суміжних спеціальностей. Також американські колеги виявили зацікавленість в обміні викладачами та студентами, який надає можливість проходження міжнародного стажування. Сподіваємося на подальшу співпрацю та розробку спільних проектів між КрНУ та Громадським коледжем Ампква!

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ`ЯЗКІВ

КрНУ