Головна>Новини
КрНУ


Новини

Школа юного фінансиста запрошує на семінари
04.12.13
У листопаді 2013 року на кафедрі фінансів і кредиту Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського розпочалась серія семінарів для школярів в межах роботи Школи юного фінансиста.

Проект «Школа юного фінансиста» є освітнім проектом, метою якого є: формування фінансових знань та підвищення рівня фінансової грамотності молоді. Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Одними з перших проходили семінари на тему «Банківська система України» на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та шкіл міста. Учні ознайомились із сутністю та структурою банківської системи України, рейтингами надійності банків, особливостями надання банківських депозитів та кредитів. Значна увага була зосереджена на видах та особливостях використання платіжних карток. Також учні дізнались про захисні елементи національної валюти.

На думку учнів, семінари були корисними, цікавими та містили багато нової інформації. Так, Антон Філіппов та Вікторія Беринева (11-А клас, ЗОШ № 20) висловили такі коментарі: «Дуже цікава та корисна інформація. Все сподобалось, є бажання відвідувати семінари в подальшому».

Єлизавета Черниш (11-В, ліцей №4) розповіла, що «дізналась багато про кредити та їх види, а також наскільки безпечно вкладати гроші в депозити. Отримала інформацію про захист національної валюти та платіжних карток».

Контактна інформація для бажаючих взяти участь в наступних семінарах: fin-school@mail.ru.

Контактна особа: к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту КрНУ Ховрак Інна Вікторівна.
КрНУ