Головна>Новини
КрНУ


Новини

ТВОРЧІСТЬ НАВЧАННЮ НЕ ПЕРЕШКОДА
13.12.13
У вирії сучасного життя дуже важко знайти час для улюбленого заняття та відпочинку. Кожний день звичайної людини стає справжньою перевіркою на витривалість. Дуже важливо не загубитися у сірій буденності та не забувати про творчість. Тому люди, а особливо молодь, намагаються приділяти якомога більше часу мистецтву. І студенти Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського не є винятком.

27 грудня в художній галереї імені Наталії Юзефович у Кременчуці відбулася надзвичайно цікава виставка вишитих робіт «Калейдоскоп вишивки». Там свої картини представили чотири майстрині нашого міста. Дуже приємно і несподівано було зустріти серед робіт вишиті бісером картини Олени Роман, студентки третього курсу факультету електроніки та комп’ютерної інженерії нашого університету. Наймолодша учасниця мистецького заходу розповіла, звідки дізналася про виставку та як довго займається цією справою: «Про виставку дізналася випадково від своєї бабусі. Вона була там і запитала, чи можна представити мої вишиті роботи. Вмію вишивати ще зі школи, але на виставці представлені роботи, створені за останні п’ять років». Ми поцікавились у Олени, чи не важко поєднувати навчання та хобі, адже студентське життя досить насичене. «Поєднувати навчання та хобі не важко, але іноді на улюблене заняття залишається дуже мало часу», – розповіла Олена. Також до цього дівчина захоплювалася естрадно-спортивними танцями і рік тому отримала свідоцтво про закінчення танцювальної школи. Хоч на улюблене заняття дівчині іноді не вистачає часу, вона планує продовжувати цю справу і вже готує нове диво ручної роботи.

Отже, хобі й справді є місце в нашому житті, головне – щиро захотіти розвивати свій творчий потенціал. Тоді звичайні буденні дні можуть стати наповненими емоціями та гарним настроєм!

Марія Іванець, Анастасія Лукінова,
ВС-13-1

КрНУ