Головна>Новини
КрНУНовини

Волейбольний турнір «Кубок студентського профкому – 2013»
13.12.13
11 грудня в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся волейбольний турнір «Кубок студентського профкому – 2013».
На старті відбулося жеребкування, яке розподілило команди на 2 групи.
Група А: ФПН, ІМіТ, ФЕУ
Група Б: ФПГіСН, ІЕЕСУ, Збірна профкому
Саме після цього й розпочалося дійство: пристрасті кипіли на паркеті, всі команди намагалися довести, що гідні перемоги, тому боролися за кожний м’яч, показуючи зуби своїм опонентам.
До початку змагань, фаворитом вважалася команда ФПГіСН, оскільки саме вони були тріумфаторами минулого року. Як виявилося на практиці, цей статус вони отримали не просто так.
У групі «А», без особливих проблем, перемогу здобув ІМіТ, який створив неймовірну сенсацію, здолавши ФЕУ з рахунком 15:1. Саме ця гра, здобула статус вирішальної, оскільки команди підійшли до неї маючи у своїй скарбниці по 1-й перемозі.

Результати:
ФПН – ІМіТ 0:1 (8:15)
ІМіТ – ФЕУ 1:0 (15:1)
ФПН – ФЕУ 0:1 (13:15)

Назва команди О
І ІМіТ 4
ІІ ФЕУ 3
ІІІФПН 2


У групі «Б» також все йшло під диктовку однієї команди, холоднокровно перемагаючи у кожному матчі – ФПГіСН показали, що мають намір повторити минулорічний успіх. Завадити їм намагалися як ІЕЕСУ, так і збірна профкому, продемонструвавши цікаву конструктивну гру, але, як наслідок, поступились.
Результат:
ФПГіСН – ІЕЕСУ 1:0 (15:9)
ІЕЕСУ – Збірна профкому 1:0 (15:8)
ФПГіСН – Збірна профкому 1:0 (15:7)

Назва команди О
І ФПГіСН 4
ІІ ІЕЕСУ 3
ІІІ Збірна профкому 2


За регламентом турніру відразу після групового етапу розпався плей-офф.

5-6 місце
ФПН – Збірна профкому 1:0 (15:4).

Гра виявилась, за великим рахунком, умовною та проходила без абиякої інтриги. В результаті чого, ФПН переміг та посів почесне 5-те місце.

3-4 місце
ФЕУ – ІЕЕСУ 0:1 (7:15)

Дебют матчу запам’ятався боротьбою команд, які прагнули отримати бронзові нагороди, на відміну від ендшпілю – гравці ІЕЕСУ виграли його без жодного шансу для опонентів.

Фінал
ФПГіСН – ІМіТ 1:0 (15:8)

Гра, від якої очікували неймовірної боротьби, не дивлячись на результат, виявилась дуже напруженою. Помилки на прийомі завадили ІМіТу нав’язати бій, однак не завадили показати цікавий матч. ФПГіСН другий рік поспіль посідає перше місце, демонструючи неймовірну гру та диктуючи свої умови опонентам.
Відразу після фінального двобою капітан команди ФПГіСН, Пугач Олександр, поділився з нами своїми враженнями: «Емоції переповнюють! Хочу подякувати своїй команді за гарну гру та організаторам, які вже 6-ой рік поспіль влаштовують чудовий турнір. Вразила група підтримки, яка була завжди з нами та допомагала нам на емоційному рівні.»
Після завершення відбулося нагородження, де всі команди отримали солодкі подарунки, а команда-переможець пам’ятний кубок.
Голова спортивної комісії КрНУ, Микита Желдак поділився з нами планами на майбутнє: «Як на мене турнір пройшов добре. Попереду нас чекають не менш принципові змагання, такі як веселі старти, Кубок студентського профкому з міні-футболу та багато іншого…» Будемо з нетерпінням чекати і нових захоплюючих баталій.

Петросян Максим
гр. ВС-13-1


Момент змагань


Головний суддя


Суддя


Всі учасники


Бронзові призери (ІЕЕСУ)


Переможці кубку (ФПГіСН)


Срібні призери (ІМіТ)

КрНУ