Головна>Новини
КрНУ


Новини

Нова серія семінарів від Школи юного фінансиста
18.12.13
У рамках проекту «Школа юного фінансиста», що реалізується на кафедрі фінансів і кредиту Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, продовжується серія семінарів для школярів. Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

На базі КрНУ та шкіл міста проходили семінари на тему «Страхування: історія, види та форми».

Учні ознайомились із сутністю, історією виникнення та нормативно-правовою базою страхової діяльності, основними видами страхування. Також були розглянуті приклади, переваги та недоліки страхових програм. В умовах недовіри населення до фінансового сектору особлива увага була зосереджена на критеріях надійності та рейтингах страхових компаній, особливо на умовах створення резервів цих компаній.

Учасники семінарів із зацікавленням слухали тренерів та, на їхню думку, отримали нову корисну інформацію. Так, Микола Дмитренко (ліцей № 4) вважає, що «було дуже цікаво та корисно. Я дізнався багато нової інформації про роботу страхових компаній». Дарії Каркуновій (ліцей № 4) сподобався семінар, оскільки «розглядалися приклади страхових програм та наводилися переконливі докази на підтримку страхових компаній, що сприяло підвищенню довіри до них».

На думку Ольги Бірюкової (колегіум № 25) «Семінар був корисним та цікавим. Хотілося б ще додатково дізнатись про приклади страхування в США та Західній Європі, щоб мати змогу їх порівняти з українськими програмами».

Контактна інформація для бажаючих взяти участь в наступних семінарах: fin-school@mail.ru.

Контактна особа: к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Ховрак Інна Вікторівна.
КрНУ