Головна>Новини
КрНУ


Новини

Кубок ректора КрНУ – 2013 з волейболу.
18.12.13
30 листопада в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського в манежі СК «Політехнік» розпочався «Кубок ректора КрНУ» з волейболу серед юнаків та дівчат.

У змаганнях взяли участь студенти навчальних закладів усіх рівнів: учні загальноосвітніх шкіл, коледжів, професійно-технічних училищ, студенти вищих навчальних закладів м. Кременчука. За Кубок змагалися більше 150 спортсменів.

Фінальні ігри та урочисте нагородження переможців та призерів змагань відбулися 14 грудня. Кубок ректора КрНУ серед юнаків у напруженій боротьбі виборола команда Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, на другому місці – Кременчуцький професійний ліцей нафтопереробної промисловості, а на третьому – Кременчуцький льотний коледж НАУ . У дівчат переможцями змагань стала команда Педагогічного училища ім. С. Макаренка, срібними призерами – команда КрНУ, бронзу виборола команда Кременчуцький льотний коледж НАУ. Кращі спортсмени були нагороджені грамотами у номінаціях «кращий гравець», «кращий нападник», «кращий блокуючий» та «кращий захисник».

Переможці змагань отримали Кубок, грамоти та медалі, а призери були нагороджені грамотами та медалями. Командам переможцям та призерам були вручені солодкі призи від торгової марки «Лукас».

КрНУ