Головна>Новини
КрНУ


Новини

Кафедра перекладу відсвяткувала своє десятиріччя.
27.11.13
23 листопада в актовій залі корпусу № 5 нашого університету відбувся святковий концерт з нагоди 10-річного ювілею кафедри. Викладацький склад кафедри, студенти та випускники зібралися, щоб відзначити цю подію та підбити підсумки діяльності.

Вступне слово сказала к.ф.н., доц. кафедри перекладу Фадєєва Олена Володимирівна. Саме їй кафедра завдячує своїм існуванням. Разом зі своїми колегами вона стояла біля витоків перекладацької школи, «закладала фундамент міцної будівлі», що виховує нових професіоналів складного мистецтва перекладу.

Нинішній завідувач кафедри д.ф.н., проф. Мізін Костянтин Іванович, який успішно продовжує діяльність та підтримує традиції, привітав колектив та студентів. Особливо він відзначив діяльність таких викладачів як О. В.Фадєєва, І. В.Кучеренко, К. В.Коваленко та Т. В. Чрділелі. Вони зробили великий внесок у роботу та розвиток кафедри.

Також на урочистий захід завітала заступник декана ФПГіСН Даценко Людмила Євгенівна. Вона зазначила, що кафедра перекладу є однією з найкращих в університеті та побажала успіхів у роботі та навчанні.

На честь свята студенти кафедри підготували концерт. Вони показали, у чому полягає складність майбутньої професії, представили чуттєві танцювальні номери та розсмішили гумористичними сценками.

Бажаємо викладацькому складу кафедри натхнення в роботі, а студентам – успіхів у навчанні.

Ольга АНУРІНА, студентка групи ФІЛ-10-1
Фото: Ігор ВАСИЛЕВСЬКИЙ, студент групи ФІЛ-10-1

КрНУ