Головна>Новини
КрНУ


Новини

Студенти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського стали переможцями щорічного конкурсу «Від студентського самоврядування до самоврядування громад»
19.12.13
Вже традиційно, четвертий рік поспіль, студенти нашого ВНЗ активно приймають участь у конкурсі Полтавської обласної ради «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», щоразу демонструючи достойні результати.

Цей рік не був винятком. Студенти факультету економіки і управління стали лауреатами конкурсу та були нагороджені дипломами переможців. Ярослав Ткаченко (студент 3 курсу напряму «Фінанси і кредит») нагороджений дипломом першого ступеня за наукову роботу «Оцінка обґрунтованості тарифної політики на послуги з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами в режимі маршрутного таксі». Керівник роботи – старший викладач кафедри фінансів і кредиту Волошина Оксана Василівна. Актуальність теми дослідження є настільки гострою для нашого міста, що отримала громадський резонанс. Одразу після оголошення результатів конкурсу до Ярослава звернулися журналісти газети «Телеграф» з проханням надати інтерв’ю. В результаті, основні положення наукової роботи були надруковані у черговому випуску газети.
Також нагороду отримала Валерія Циган, студентка 2 курсу напряму «Облік і аудит» за наукову роботу «Удосконалення механізму оцінки якості освітніх послуг на регіональному рівні» Керівник роботи – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри «Облік, аналіз і аудит» Касич А.О.

Урочисте вручення дипломів та грошових премій нашим студентам відбулося в академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя в місті Полтава, де, з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування, зібралися керівники й працівники місцевих рад, депутати, ветерани органів місцевого самоврядування та численні гості.

Щиро вітаємо переможців та зичимо їм подальших здобутків у науковому пошуку!

КрНУ