Головна>Новини
КрНУНовини

Науково-тематичний семінар «Якщо ти робиш перші кроки в науці» на тему «Сучасний молодий IT-спеціаліст очима керівника IT-компанії»
20.12.13
17 грудня 2013 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся науково-тематичний семінар «Якщо ти робиш перші кроки в науці» на тему «Сучасний молодий IT-спеціаліст очима керівника IT-компанії», на якому були присутні студенти 3-5 курсів факультету електроніки та комп’ютерної інженерії.

Відкрила форум керівник наукової діяльності студентів, аспірантів та молодих учених к.пед.н., доц. І. О. Солошич яка представила гостей − представників компанії Eleks, яка займається наданням послуг у сфері розробки, тестування та локалізації програмного забезпечення.

Перед студентами виступив керівник кременчуцького департаменту компанії Eleks Андрій Сьомак, розпочавши свою доповідь з історії цієї компанії, зокрема її кременчуцького департаменту, яка була заснована в 1991 році та на сьогоднішній день представляє собою групу технологічних експертів і фахівців з обслуговування глобальних корпорацій.

Андрій Сьомак розповів про специфіку ринку IT технологій, напрямки роботи компанії, загальні вимоги до спеціалістів, яким має відповідати сучасний ІТ спеціаліст, щоб будувати успішну кар’єру. Також було зазначено про переваги роботи в компанії Eleks, компенсаційні пакети та бонуси, які надаються компанію своїм співробітникам. Доповідач зробив наголос на важливості володіння англійською мовою сучасним фахівцям. Розповів про систему безкоштовних курсів з англійської, яку надає компанія своїм співробітникам.

Далі виступив колишній випускник ФЕКІ КрНУ, а нині головний керівник проектів кременчуцького департаменту Eleks Антон Голуб, який детально доповів про сучасні напрямки програмної інженерії, зокрема в контексті проектів щодо розробки мобільних програмних додатків, які виконує компанія.

Менеджер з освіти кременчуцького депаратаменту Eleks Тетяна Чуб запросила учасників семінару на безкоштовні відкрити лекції з розробки мобільних програмних додатків в рамках Eleks.Education та Eleks.Academy проведення. Фінальним етапом вивчення навчальних курсів буде розробка проекту, з подальшим працевлаштуванням. Також було повідомлено щодо проведення міжвузівскього конкурсу студентських робіт, до участі в якому було запрошено студентів КрНУ. Переможці мають отримати цінні нагороди.

Гості подякували за запрошення організаторів заходу і виявили бажання подальшої співпраці з університетом, зокрема в частині сумісних освітніх програм з підготовки IT спеціалістів.

Рада студентів, аспірантів та молодих учених (за матеріалами доц. Славко О. Г.)

КрНУ