Головна>Анонси та оголошення
КрНУАнонси та оголошення університету

Запрошуємо студентів університету та школярів міста, району та області прийняти участь у онлайн олімпіаді з програмування.
Онлайн-олімпіада "Програмування для початківців" проводиться кафедрою інформатики і вищої математики Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського з використанням системи онлайн освіти "Математика.Укр", розробленої та впровадженої фахівцями кафедри. Кафедра здійснює підготовку програмістів за спеціальностями: 113 - прикладна математика та 014.09 - середня освіта (інформатика).

У олімпіаді планується участь усіх загально-освітніх навчальних закладів України та студентів молодших курсів університетів. За результатами олімпіади активні учасники отримають електронні сертифікати.

Участь у олімпіаді - безкоштовна. Прізвища найбільш успішних учасників будуть оприлюднені на сайті.

Олімпіада не має обмежень у часі - можна записатися для участі та потім розв`язувати задачі дистанційно у будь який час, зручний для вас. Для виконання олімпіадних завдань використовується мова free pascal.

Для участі в олімпіаді достатньо зареєструватися у системі "Математика.Укр" та записатися на олімпіаду.
Якщо бажаєте отримати сертифікат на ваше ім`я, слід вказувати ваші справжні ім`я та прізвище (укр. мовою).

До участі запрошуються: школярі, студенти, викладачі та всі, хто вивчає і цікавиться програмуванням.

Участь в олімпіаді дозволить вам перевірити ваші знання, ознайомитися з новими задачами, підвищити свою кваліфікацію, знайти однодумців. Викладачі інформатики зможуть перевірити знання своїх учнів, підготувати їх до участі у міських, районних та обласних олімпіадах та до вступу у вищі навчальні заклади за спеціальностями, пов`язаними з програмуванням. Інформація про учасників, які наберуть найбільшу кількість балів буде офіційно оприлюднена на сайті "Математика.Укр" , що сприятиме підвищенню престижності Вашого навчального закладу. У олімпіаді можуть приймати участь і викладачі інформатики. Оцінювання робіт учасників здійснюється автоматично, що забезпечує об`єктивність.

У особливих випадках, роботу розглядає апеляційна комісія. Більш детальну інформацію про правила участі у олімпіаді Ви отримаєте безпосередньо на сайті у онлайн системі після того, як запишетесь для участі.

Запрошуємо Вас, прийняти участь у онлайн-олімпіаді "Програмування для початківців".

З повагою, організатори олімпіади.

Запитання можна надсилати за адресою: osvita@primat.org

Україна, м. Кременчук, вул. Першотравнева 20
2-й корпус, 4-й поверх, каб. 2404,2405,2413
тел: +38 (05366) 30050 - Кафедра інформатики та вищої математики

КрНУ