Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Шанс відвідати Канаду: діаспоряни оголосили конкурс для молоді в Україні
O.W.L Open World Learning – канадсько-українська громадська організація, що об’єднала фахівців з різних країн світу з метою створення можливостей для отримання молодими людьми якісної академічної освіти та професійного досвіду, оголошує про початок конкурсу «Видатні українці Канади» для студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України.
Фіналісти отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017-го року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді.
За умовами конкурсу, учаснику потрібно обрати видатну історичну або сучасну постать канадського українця (для прикладу, Роберта Лінн Бондар, перша канадка українського походження, яка побувала у космосі; Богдан Гаврилишин, канадсько-український меценат тощо); провести ґрунтовне дослідження стосовно обраної особистості та на основі зібраного матеріалу відзняти невелике аматорське відео (максимум 3 хвилини, можна знімати на мобільний телефон).
У цій частині конкурсант має самостійно придумати сюжет. Вітається будь-яка креативна ідея – це може бути навіть інтерв’ю або документальний ролик, якщо є така можливість.
При визначені фіналістів, окрім контексту відео та відповідності його вимогам конкурсу, буде також взято до уваги кількість переглядів та вподобань відео у соціальних мережах та на каналі YouTube.
Результати конкурсу буде оголошено не раніше 15 березня 2017 року.
Детальніше з вимогами до учасників та конкурсних робіт можна ознайомитися за посиланням:
http://owl-study.com/blog/osvitni-proekty/vydatni-ukrayinci-kanady
КрНУ