Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Проект COST Action

Шановні науковці, надсилайте свої ідеї проектів для участі в COST Action.

Запрошуємо вчених університету надсилати свої пропозиції щодо проектів COST Action, які сприятимуть науково-технічному, економічному, культурному та суспільному розвитку знань. Особливо доречні мульти- та міждисциплінарні пропозиції
. COST (COoperation in Science and Technology) - це міжурядова програма, метою якої є координація національних досліджень на європейському рівні.
COST фінансує мережеві проекти фундаментальних і/або прикладних досліджень (COST Actions) тривалістю 4 роки без обмежень по тематиці. COST Action є єдиною формою підтримки наукових досліджень, які використовуються цією організацією.
Бюджет проекту складає 130 000 євро на рік протягом чотирьох років.
Учасникам, що планують представити свою ідею для COST Action необхідно буде ознайомитися з оновленими керівними принципам SESA.
Заявка на COST Action являє собою сукупність адміністративних форм і технічного завдання об`ємом до 15 сторінок. Рішення про фінансування приймається за результатами наукової експертизи. Вони будуть повідомлені в квітні 2018 року.
Уже після затвердження COST Action до неї можуть приєднуватися інші партнери, таким чином, невеликий спочатку проект перетворюється в мережу із середньою кількістю учасників понад 20 організацій.
Мінімальна початкова кількість країн-членів COST, включених в мережу, в 2017 році збільшилася до семи. Також, як мінімум три з семи повинні бути включені зі списку цільових країн: Боснія і Герцеговина, Болгарія, Кіпр, Чехія, Естонія, Угорщина, Литва, Латвія, Люксембург, Мальта, Чорногорія, Польща, Португалія, Румунія, Словенія, Словаччина, колишня Югославська Республіка Македонія, Республіка Сербія і Туреччина. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, ознайомтеся з оновленими керівними принципами SESA.
Учасникам, які представили свої пропозиції в 2016 році необхідно керуватися принципами SESA 2016 року. Остаточне рішення про затвердження і фінансування пропозицій, зібраних на 7 грудня 2016 року очікується в червні 2017 року.

Більш детальну інформацію стосовно програми можна отримати на сторінці: http://www.cost.eu/participate/open_call
КрНУ