Головна>Анонси та оголошення
КрНУАнонси та оголошення університету

Інноваційний університет і лідерство. Фаза ІІІ: інновації та відносини з оточенням
За підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща за ініціативи та подання Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, спільно з Варшавським університетом, стартував відбір на участь у міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза ІІІ: інновації та відносини з оточенням».

До участі в проекті запрошуються активні та перспективні представники академічної спільноти, молоді дослідники та керівники підрозділів університетів, лідери освітніх громадських та професійних організацій, представники мас- та соціальних медіа.

На третій фазі проект буде спрямовано на підготовку лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати інноваційні освітні та управлінські технології в практики української вищої школи (жовтень 2017 р. група Е), орієнтовані на побудову динамічної структури стосунків з основними стейкхолдерами української вищої освіти (листопад 2017 р. група F).

Участь у проекті передбачає курс тренінгів, стажувань та консультацій. Для групи Е вони пройдуть на базі Варшавського та Ягелонського університетів в період з 8 жовтня по 4 листопада 2017 року., в тому числі у Варшаві з 8 по 15 жовтня та з 30 жовтня по 4 листопада, у Кракові з 16 по 29 жовтня.

Для групи F тренінги пройдуть на базі Варшавського університету, з 5 листопада по 3 грудня 2017 р., в тому числі у Варшаві з 5 по 12 листопада та з 26 листопада по 3 грудня, у Кракові з 13 по 25 листопада.

В рамках проекту передбачені консультації з експертами та дистанційна робота над міні-проектами впродовж грудня 2017 р. – травня 2018 р., що мають на меті розробку та впровадження різноманітних освітніх та управлінських інновацій та побудову моделей і механізмів організації співпраці зі стейкхолдерами українських університетів.

Підсумкова конференція, на якій учасники проекту представлятимуть свої міні-проекти буде організована в травні 2018 року у Києві.

Докладніше - на сторінці Міжнародного фонду досліджень освітньої політики:
http://www.edupolicy.org.ua/_dx/main_ua/projects_ua/current-projects_ua/projectUL_fase3.html/
КрНУ