Головна>Анонси та оголошення
КрНУАнонси та оголошення університету

UNI-SET
Шановні науковці!

Європейська платформа університетів в галузі енергетичних досліджень та освіти (EUA-EPUE) та консорціум UNI-SET (UNIversities in the SET-Plan) запрошують взяти участь у 6-ій конференції UNI-SET на тему: "Університети в процесі енергетичного переходу: шлях до майбутнього чистої енергетики", що відбудеться з 23 по 24 жовтня 2017 року в Брюсселі, Бельгія, для обговорення та стимулювання розвитку інноваційних дослідницьких та освітніх програм у галузі енергетики.Вона забезпечить платформу для обміну досвідом між керівниками університетів, науковцями, директивними органами ЄС та організаціями, що працюють у сфері енергетики.

Результатом масштабної роботи з більш ніж сотнею компаній та двомастами університетами є перша загальноєвропейська спроба подолання розбіжності у навичках, що надаються вищою освітою та потребами та очікуваннями бізнес-сектора. Консорціум UNI-SET представить рекомендації для університетів, компаній та політиків для удосконалення освіти в галузі енергетики та досліджень в галузі енергоефективності в будівлях та промисловості, енергетичних систем і розумних міст та інтеграції поновлюваних джерел енергії.

Конференція включатиме презентацію "Порядку дій для університетів Європи: визначення нових парадигм енергетичної освіти та досліджень", стратегічного документу, що містить рекомендації для університетів щодо оновлення програм з енергетичної освіти та досліджень.

Це також стане можливістю відсвяткувати 10-річчя Стратегічного плану енергетичних технологій (SET) та обговорити як майбутня Європейська рамкова програма (FP9) може підтримувати зв`язок досліджень, інновацій та освіти в галузі енергетики.

Захід організовується в рамках проекту UNI-SET, спрямованого на мобілізацію дослідницьких, інноваційних та освітніх можливостей європейських університетів для Стратегічного плану енергетичних технологій. Проект координується Європейською асоціацією університетів (EUA) і реалізується у партнерстві з Левенським католицьким університетом.
Реєстрація учасників безкоштовна, останній термін подання заявок – 16 жовтня 2017 року.
Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена.

Більш докладно за адресою: http://www.eua.be/activities-services/events/event/2017/10/23/default-calendar/6th-uni-set-energy-clustering-event
КрНУ