Головна>Анонси та оголошення
КрНУАнонси та оголошення університету

Грант «Адаптація внутрішньо переміщених студентів до нових студентських громад»
Викладачі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, які є випускниками «Відкритого світу» - програми, що фінансується Конгресом США та здійснюється Центром лідерства «Відкритий світ» при бібліотеці Конгресу США - Маслак Ольга Іванівна, Пряхіна Катерина Андріївна та Бала Володимир Володимирович отримали грант за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні на реалізацію проекту «Адаптація внутрішньо переміщених студентів до нових студентських громад».

Проект передбачає проведення інформаційних тренінгів для всебічної документально-юридичної, соціально-економічної та психологічної підтримки внутрішньо переміщених студентів. Заходи будуть здійснюватися на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ), а також буде залучено представників вищих навчальних закладів: Національного технічного університету ХПІ, Кременчуцького інституту ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля». Даний проект має мобілізувати студентів, підвищити їх роль у соціумі, а також виховувати у студентської громади повагу та толерантність по відношенню до внутрішньо переміщених студентів.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у запланованих заходах в рамках гранту:

Дата заходу Запланований захід
18 вересня 12-00 ауд.5405 Круглий стіл «Виявлення проблем внутрішньо переміщених осіб»
25 вересня 12-00 ауд.5405 Тренінг «Економічна підтримка та консультація внутрішньо переміщених студентів»
Жовтень Тренінг «Соціально-психологічна адаптація внутрішньо переміщених студентів»
Листопад Семінар «Документально-юридичне супроводження" внутрішньо переміщених студентів»
Листопад Підсумковий семінар з підбиття підсумків щодопроведених заходів


За інформацією щодо деталей проведення заходів у жовтні-листопаді звертайтесь до Пряхіної Катерини Андріївни за ел. адресою: katerinapryakhina@gmail.com

За підсумками проекту будуть опубліковані матеріали з отриманими результатами для розповсюдження інформації.
КрНУ