Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Запрошуємо прийняти участь у турнірах з математики та олімпіадах з програмування
Кафедра інформатики і вищої математики Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського запрошує учнів шкіл та студентів прийняти участь у турнірах з математики та олімпіадах з програмування:

"1-й інтернет-турнір - Математика.Укр"

"Програмування. Free Pascal" - основи програмування

"C++ для початківців" - основи програмування

"Математика абітурієнтам" - підготовка до ЗНО


Посилання на сайт олімпіад та турнірів:
http://математика.укр

Олімпіади та турніри не мають обмежень у часі - можна записатися для участі та розв`язувати задачі у будь який час, зручний для вас. Завдання олімпіад та турнірів розраховані на учнів старших класів та студентів молодших курсів. Оцінювання розв`язків здійснюється у реальному часі. Більш детальну інформацію про правила участі у інтернет-турнірах та олімпіадах Ви отримаєте безпосередньо на сайті у онлайн системі "Математика.Укр" після того, як запишетесь для участі. Щоб прийняти участь у оліміаді, слід зареєструватися на сайті, а потім записатися на олімпіаду, яка вас зацікавила. Після реєстрації Ви маєте можливість у будь-який час відмовитися від подальшої участі.

За результатами олімпіади учасники безкоштовно отримають електронні сертифікати учасників з вашими балами за розв`язані задачі. Будемо вдячні, якщо Ви повідомите цю інформацію викладачам інформатики, програмування, математики, учням, колегам та друзям.

З повагою, організатори онлайн олімпіад

КрНУ