Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України
Шановні студенти та аспіранти, викладачі та співробітники Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського!

Українське Фулбрайтівське коло, Програма імені Фулбрайта в Україні, Інститут міжнародної освіти та КрНУ імені Михайла Остроградського за підтримки Посольства США в Україні запрошують на лекцію випускника фулбрайтівської програми, доцента Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Дмитра Вовка на тему: "Державно-церковні відносини в Україні у 2014-2017 роках: політична і юридична складовіі". Лекція відбудеться 15 листопада з 11:00 до 13:00 за адресою: вул. Першотравнева, 20 (1-й корпус), ауд. 1211 (конференц-зала). Попередньо просимо заповнити реєстраційну форму:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsCWNe8fI5mKmGCT4Quz-d8S2rZnFdODA1vG50egbW80_5wA/viewform.

Під час заходу планується презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.

Лекція відбудеться у рамках проекту "У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України", присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов`язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
КрНУ