Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Більше 100 грантів на розвиток культури від програми Culture Bridges

Британська Рада у співпраці з мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу EUNIC розпочала трирічну програму Culture Bridges.
Її фінансує Європейський Союз у рамках підтримки України в реалізації Угоди про асоціацію. Мета – розвиток українського культурного сектору та ефективніша взаємодія з культурними організаціями ЄС.
Culture Bridges – це нова програма, що сприяє розвитку українського культурного сектору та ефективному налагодженню зв’язків між культурними операторами та інституціями в Україні та ЄС.
Програма триватиме з листопада 2017 року до жовтня 2020 із загальним бюджетом 1 мільйон 360 тисяч євро на міжнародну мобільність, національні та міжнародні проекти співпраці, тренінги та навчальні поїздки.
Програма фінансуватиме низку активностей, зокрема міжнародну мобільність фахівців, проекти національної і міжнародної співпраці, тренінги та ознайомчі поїздки до країн ЄС. Упродовж трьох років програми буде виділено понад 100 грантів. Серед інших можливостей, про які буде оголошено пізніше, – спільні мистецькі проекти культурних інституцій-членів EUNIC та підтримка українських та європейських інституцій, що планують подавати заявки на програму «Креативна Європа».
Перший конкурс проектів в межах програми, спрямований на фінансування проектів з мобільності та співпраці, що відбуватимуться після 1 квітня 2018 року, вже розпочато. Подальші конкурси в межах Culture Bridges буде оголошено раз на три місяці в 2018 та 2019 роках.
Цільовими групами програми (і претендентами, що можуть взяти участь у конкурсі проектів) є культурні діячі та установи, що діють на національному, регіональному та місцевому рівнях в Україні і країнах ЄС, зокрема:
- державні та приватні установи культури;
- молоді художники, творці та підприємці культури;
- лідери та впливові учасники громади;
- місцеві організації громадянського суспільства;
- освітні установи (приватні та державні) та їхні керівники;
- департаменти культури органів місцевого самоврядування.
Дедлайн подачі на гранти мобільності – 8 січня, на гранти проектів співпраці – 29 січня. Деталі – http://www.britishcouncil.org.ua/culture-bridges.
КрНУ