Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Навчання в Китаї за програмою стипендій-кредитів
Ланьчжоуський транспортний університет надає 30 стипендій терміном на п`ять місяців орієнтованих на прийом студентів бакалаврату, магістрантів і аспірантів, які навчаються в європейських вузах і подають заяви для навчання в Ланьчжоуському транспортному університеті. Абітурієнт, який претендує на цю стипендію, не може одночасно користуватися будь-яким іншим грантом від Уряду Китаю.

Терміни виплати стипендій:
Весняний семестр: з березня 2018 по липень 2018 року;
Осінній семестр: з вересня 2018 по січень 2019 року (можна вибрати один з вищевказаних семестрів).

Термін подачі заяви:
На весняний семестр: до 31 грудня 2017 року (включно).
На осінній семестр: до 31 липня 2018 року (включно).

Стипендії включають:
● Звільнення від оплати за навчання, витрат на проживання та витрат на медичну страховку;
● Розмір стипендій 2000 юанів/місяць;
● Необхідна оплата: Реєстраційний внесок: 400 юанів Навчальні посібники: 700 юанів Застава кімнати в гуртожитку: 700 юанів.

Абітурієнт повинен заповнити та надати нижченаведені документи в двох примірниках:
1. «Заява на придбання стипендії Уряду Китаю» заповнюється китайською або англійською мовою на сайті www.csc.edu.cn/studyinchina або www.campuschina.org (потрібна друкована версія).
2. «Заява іноземного абітурієнта на вступ в Ланьчжоуський транспортний університет» заповнюється китайською або англійською мовою на сайті «онлайн-реєстрації» інституту міжнародної освіти ЛТУ http://lzjtu.17gz.org (потрібна друкована версія).
3. Сканована копія «Довідки медичного огляду для іноземних громадян». (Заповнюється англійською мовою, довідку можна скачати на сайті http://www.campuschina.org.).
4. Копія першої сторінки паспорта та копія візи в Китай (якщо є).
5. Нотаріально завірена копія останнього диплому. У разі, якщо диплом виданий іншою мовою, крім китайської та англійської, необхідно надати англійський або китайський переклад диплому.
6. Нотаріально завірена копія відомостей про успішність. У разі, якщо відомості про успішність видані іншою мовою, крім китайської та англійської, необхідно надати англійський або китайський переклад.
7. Рекомендаційні листи від двох професорів або доцентів, англійською або китайською мовою.
8. Особиста програма навчання або наукового дослідження в Китаї (англійською або китайською мовами, не менше 800 слів).
9. Наукове дослідження: опубліковані статті, грамоти та сертифікати, які доводять досягнення в науково-дослідній діяльності.
10. Матеріали, які доводять участь у громадській діяльності. (Примітка: a. Незалежно від результатів прийому, вищевказані матеріали не будуть повернуті; b. В разі, якщо матеріали не повні, вони вважаються неприйнятними; c. Всі документи, зазначені в пунктах 1-10 надаються в сканованій версії і завантажуються в онлайнову систему реєстрації інституту міжнародної освіти ЛТУ.)

Для реєстрації абітурієнт повинен зайти на сайт Державного комітету КНР з управління фондом для іноземних учнів в Китаї: www.csc.edu.cn/studyinchina або www.campuschina.org і заповнити бланк:
Види проектів: B
Номер Ланьчжоуського транспортного університету при реєстрації: 10732
Категорія заяви: стажист
Мова навчання: китайська
Спеціальність: китайська мова
Після заповнення заявки на сайті «онлайн-реєстрації» автоматично створюється «Заявка на придбання стипендії Уряду Китаю». Абітурієнт повинен підготувати відповідні матеріали і завантажити їх в онлайнову систему відповідно до вимог.
Абітурієнт повинен відвідати сайт «онлайн-реєстрації» інституту міжнародної освіти ЛТУ: http://lzjtu.17gz.org, заповнити бланк і завантажити необхідні відскановані документи.

Контактна особа:
Ланьчжоуський транспортний університет
Інститут міжнародної освіти
Кабінет по прийому іноземних студентів
У Лаоші
Тел: +86-(0)931-4956307 Факс: +86-(0)931-4956720
Пошта: lzjtuwuxuan@gmail.com, 279489811@qq.com Сайт: http//:sie.lzjtu.edu.cn
Розташування офісу: Ланьчжоуський транспортний університет, Гуртожиток № 19, кім.1211
КрНУ