Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Участь у Програмі Erasmus+
Програма Erasmus+ відкриває шлях до навчання. Будь-який державний чи приватний орган, що діє в галузі освіти, навчання, молоді та спорту, може подати заявку на фінансування в рамках програми. Крім того, групи молодих людей, які активні в молодіжній роботі, але не обов`язково є учасниками молодіжної організації, можуть подати заявку на фінансування навчання, а також на стратегічне партнерство в області молоді.

Країни Програми, як-то: держави-члени Європейського союзу,країни ЄАВТ / ЄАНС: Ісландія, Ліхтенштейн і Норвегія, та країни-кандидати в ЄС: Туреччина і колишня Югославська Республіка Македонія можуть в повній мірі брати участь у всіх діях програми Erasmus+.

Організації, які бажають подати заявку на фінансування в 2018 році за програмою Erasmus+, зможуть розпочати підготовку своїх грантових заяв від сьогодні. Посібник із програми Erasmus+, який надає більш детальну інформацію, доступний за посиланням: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/programme-guide.

Для України як країни-партнера Програми Еразмус+ відкриті можливості на участь в проектах з навчальної (академічної) мобільності з країнами-членами Програми Еразмус+ за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність, що включає кредитну та ступеневу мобільність. Міжнародна кредитна мобільність може організовуватись для студентів (молодших бакалаврів, бакалаврів (окрім 1-го курсу), магістрів, аспірантів), викладачів та працівників закладів вищої освіти. Для студентів кредитна мобільність складає від 3 до 12 місяців для навчання та від 2 до 12 місяців для стажування чи практики. Для викладачів та працівників закладу мобільність може тривати від 5 днів до 2 місяців.

Терміни подачі заявок за програмами:

КА1 Академічна мобільність в сфері вищої освіти до 1 лютого 2018 р.;

КА2 Нарощування потенціалу в сфері вищої освіти до 8 лютого 2018 р.;

Jean Monnet actions до 22 лютого 2018 р.

Докладніше: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/pro-prohramu.html.
КрНУ