Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда та програма Kirkland Research
У 2018 році аспіранти та викладачі КрНУ можуть взяти участь у конкурсах на стипендіальну програму ім. Лейна Кіркланда та програму Kirkland Research.

Програма ім. Лейна Кіркланда в 2018/2019 навчальному році призначена для осіб, що мають вищу освіту, молодих лідерів, зацікавлених у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні. Реалізація Програми здійснюється протягом 2 семестрів навчання в польських вузах і мінімум 2-тижневого професійного стажування на державних або приватних підприємствах.

Запрошення призначене для кандидатів, які мають намір після закінчення стипендії повернутися в свою країну, щоб впроваджувати туди підготовані в рамках стипендії проекти або отримані знання.

Програма Kirkland Research в 2018 році пропонує короткострокові науково-дослідні стажування для кандидатів наук. В рамках курсу навчання тривалістю одного семестру стипендіати мають вести індивідуальну наукову роботу під керівництвом наукового керівника, результатом якої повинна бути наукова стаття.

Заявки мають бути подані не пізніше 1 березня 2018 року.

Докладна інформація про стипендії за посиланням: http://www.kirkland.edu.pl/kirkland2017/index.php/ru-ru/aktualnosci-4/konkursy
КрНУ