Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Державні стипендії Литовської Республіки для українських студентів, викладачів та дослідників
Щорічно у студентів вищих навчальних закладів України є можливість взяти участь в конкурсі на отримання 40 стипендій від Литовської Республіки для здобуття ступеня магістра, 20 стипендій на навчання протягом 1-2 семестрів, а також стипендій для інтенсивного вивчення литовської мови та культури. Крім того вищі навчальні заклади Литви, такі як: Вільнюський університет; Литовський університет педагогічних наук; Університет Вітаутаса Магнуса та інші надають можливість для студентів, викладачів вищих навчальних закладів або дослідників провести короткострокові дослідження на базі вищевказаних університетів.

Кваліфікаційні вимоги для отримання стипендій для здобуття ступеня магістра:

1. Кандидат повинен бути громадянином України.

2. Кандидат повинен мати ступінь бакалавра (або еквівалент).

3. Кожний кандидат має мати офіційний лист про прийняття на здобуття ступеня магістра в одному з литовських університетів.

4. Кандидат повинен мати добрі знання литовської, англійської або іншої мови, необхідної для вивчення обраної навчальної програми (мінімальний рівень знання англійської мови відповідно до Спільної європейської бази знань для мов).

5. Стипендія не може бути надана кандидату, який навчається або планує навчатися за програмою подвійних дипломів, якщо період його / її навчання (на період мобільності) буде проходити в країні проживання кандидата.

Місячна стипендія складає 380 євро на весь період навчання.

Кваліфікаційні вимоги для отримання стипендій на навчання та га проведення короткострокових досліджень:

1. Кандидат повинен бути студентом вищого навчального закладу.

2. Кандидат повинен мати добрі знання литовської, англійської або іншої мови, необхідної для вивчення обраної навчальної програми (мінімальний рівень знання англійської мови відповідно до рівня В2 Спільної європейської бази знань для мов).

Місячна стипендія складає від 380 до 456 євро.

Вимоги для бажаючих вивчати литовські язик та культуру:

1. Кандидат повинен бути студентом, викладачем або дослідником вищого навчального або науково-дослідного закладу України.

2. Кандидат повинен добре володіти литовською, англійською або іншою мовою, необхідною для вивчення вибраних курсів (мінімум рівня володіння мовою B1 відповідно до Спільної європейської бази знань для мов).

Пріоритет віддається заявникам, які:

• подали заявку на річні курси мови і культури в перший раз (цей пріоритет не розповсюджується на литовців і іноземців литовського походження);

• офіційно або не офіційно вивчати литовську мову, історію і культуру Литви (це повинно бути відмічено в заявці).

Більш докладно: https://drive.google.com/open?
id=0B3WNRFkLsI2sakN3T1NlN0FKWGdhZDRGSi1WVV9xT1ZkY2tF
КрНУ