Головна>Анонси та оголошення
КрНУ

Анонси та оголошення університету

16 травня запрошуємо на фінальне шоу відкритого конкурсу дівочої краси, таланту та інтелекту «Королева університету – 2018»Фіналістки конкурсу - студентки КрНУ

№1 - Марина Морозова (ФПГіСН)
№2 - Анастасія Катенкарь (ФПН)
№3 - Інна Калішенко (ФПН)
№4 - Карина Панкова (ІЕЕСУ)
№5 - Олена Дорошенко (ІМіТ)
№6 - Валерія Кузнецова (ФПГіСН)

Вони змагатимуться за титули «Королева КрНУ» та «Віце королева».

Учасниці фіналу - представниці вищих навчальних закладів міста I-II рівня акредитації та старшокласниці шкіл

№ 7 – Анастасія Погрібняк (медичний коледж),
№ 8 – Віолетта Геріна (КПЛ ім. А. С. Макаренка),
№ 9 – Наталія Нечипоренко (ВПУ № 7)
№ 10 – Поліна Макаренко (ЗОШ 31),
№ 11 – Дар’я Синельникова (ЗОШ 10),
№ 12 – Аліна Зіміна (КНВК 11)

Що в майбутньому імовірно стануть абітурієнтами КрНУ, будуть змагатися за титули «Принцеса Чарівності» та «Принцеса Фантазії»

Фінальне шоу за темою «У квітках віночка вплетена доля дівоча» відбудеться у приміщенні Міського палацу культури. Початок шоу о 17:30 у фойє, а о 18:00 в актовій залі.

Тим часом фіналістки ретельно готуються до таких конкурсів:

- Конкурс дефіле з елементами хореографії в образах квітів і промов на тему «Віночок вити – життя любити» зі слайд-презентацією. Оцінюється змістовність промови, презентації та красномовність. Номінація «Інтелект і фантазія».

- Дефіле у коротких топах та спідничках. Оцінюється граціозність, зовнішня привабливість та пластика. Номінація «Привабливість і грація».

- Творчий конкурс. Номінація – «Краса і талант».

- Дефіле у довгих сукнях. Оцінюється вміння триматися (постава) і легка хода на підборах, а також квіткові аксесуари. За дефіле – номінація «Шляхетність та жіночність».

Пропонуємо взяти участь у голосуванні на приз глядацьких симпатій, яке вже відкрито на міських сайтах щотижневика "Телеграф" та "05366". А також у голосуванні на кращу аудіовізитку, яке незабаром розпочнеться на радіо NRJ.


№1 - Марина Морозова (ФПГіСН)№2 - Анастасія Катенкарь (ФПН)№3 - Інна Калішенко (ФПН)№4 - Карина Панкова (ІЕЕСУ)№5 - Олена Дорошенко (ІМіТ)№6 - Валерія Кузнецова (ФПГіСН)№ 7 – Анастасія Погрібняк (медичний коледж)№ 8 – Віолетта Геріна (КПЛ ім. А. С. Макаренка)№ 9 – Наталія Нечипоренко (ВПУ № 7)№ 10 – Поліна Макаренко (ЗОШ 31)№ 11 – Дар’я Синельникова (ЗОШ 10)№ 12 – Аліна Зіміна (КНВК 11)


КрНУ